PDA

Pogledaj punu verziju : Jel postoji ovakva zivotinja



Nicin
14.11.10., 00:02
Interesuje me posto mi je rodjendan za 4dana i planiram da uzmem neku zmiju, sugar glidera i interesuje me dali postoji neka zivotinja po velicini slicna feretki koja moze da se izvodi napolje u setnju? Hvala

Stufy
14.11.10., 00:17
Teraristicke zivotinje (a ovo je forum o teraristici) se obicno ne vode u setnju. Ljudi izvode vece gustere i zmije i pustaju ih po parkovima ali ja to nikako ne bih preporucio. Moze da dodje do razlicitih povreda, infekcija i tome slicno.

Inace pitanje je malo nejasno. Imas pse koji su po velicini slicni feretki ali to nije teraristicka zivotinja. A vidjao sam i da ljudi setaju zeceve. A ako si na takve zivotinje ciljao najbolje postavi to pitanje na forumu Zeko i prijatelji ili nekom slicnom. Naci ces i medju nama ovde ljude koji drze takve zivotinje ali tamo ih ima mnogo vise i verovatno ce ti dati adekvatniji odgovor.

tomahawk
15.11.10., 13:15
Ja sam sretao više puta, u šetnji sa psom, ljude koje šetaju feretke po beogradskim parkovima na nekim manjim amovima. kapiram da uz redovne veterinarske kontrole možeš sa feretkom da uživaš i napolju.