PDA

Pogledaj punu verziju : Venom in Vegas



93 fu kru
30.11.10., 21:40
Pogledajte ovu emisju na Animal Planet.Neki lik zivi u staklenoj sobi u centru vegasa sa 88 zmija medju kojima ima i crnih mambi...Sta vi mislite o ovome?

Dogurao je do 100-te zmije....zadnja je africki piton od 4,5metra koji ce da bude u tus kabini

loshme10
30.11.10., 21:56
Nije to "neki lik", to je Donald Schultz, legenda!!! :D Svaki utorak od 20h ga gledam i odusevljavam se, covek ima muda od celika! A Venom in Vegas je vrhunac... ;)

93 fu kru
30.11.10., 22:05
neznam da li je to hrabrost ili glupost pogotovo jer je dosta zmija WC...svaka mu dala ali ja mu se nedivim jer to po meni nije hrabrost vec glupost i trazenje problema.Neka ima mambu ali u ter a ne pustenu po sobi...

loshme10
30.11.10., 22:15
On je to uradio za vise ciljeve, a ne da bi ispao baja(bar tako kaze)! :D Jel si gledao od pocetka? Cilj svega toga je bio da se pokaze da ljudi i zmije mogu bez problema da funkcionisu zajedno i da ne treba ubijati zmije cim se primete u divljini. Ni jedna otrovnica ga za 10 dana nije cak ni napala, a kamoli ujela ;)

93 fu kru
30.11.10., 22:25
gledao sam od pocetka i na kraju je isto ponovio.cool mi je da je npr otisao u Tanzaniju ge je uvatio onu kobru,rekao nesto zanimljivo i poucno i odneo je iz sela.jeste to visi cilj ali pogresnim putem je dosao do njega.ona masa nije tamo dosla zbog pouke vec da gledaju kako ga kolju....a ugrizlo ga je par zmija ali neotrovnih i zamalo da ga ona ljutica ugrize...svaka mu cast ali ima i drugih nacina.Covek nije potreban zmiji tako da je ljubav samo jednosmerna...Zmije koje se drze u terarijumima se treba pokusati posvetiti maximalno paznje i nege i netreba ih zapostavljati a drzati pitona od 4,5metra u toaletu jeste pa makar na noc....mogao je uzeti par velikih zmija,otici u neku obrazovnu ustanovu,malo se poigrati sa zmijom,dati ljudima(ogranicenom broju,zbog zmije same tj. stresa koji ona prozivljava) ,i objasniti da zmije treba postovati i to bi ostavilo jak utisak na deci...

dogoargentino
30.11.10., 22:45
Ma sve je to komercijala i zgrtanje love.Piton od 4.5 metra u wc-u i 100 zmija je savrsen nacin za privlacenje paznje i otimacinu para pod parolom: " da vam ja objasnim i dokazem kako covek moze da zivi u skladu sa prirodom."Dokle god se na tome zaradjuje.

93 fu kru
30.11.10., 22:49
nije ni on lud da radi to za dzabe.a i masu puta je pominjao ispred kog kazina je to,tako da je citava ta predstava bila reklama...on mozda ima znanje ali nema i kreativnost.i tih 100zmija nisu bila pustene sve vreme nego samo po par komada....

loshme10
30.11.10., 23:01
Gresis... Samo crne mambe su bile jednu noc pustene! A po nekoliko gabonskih ljutica, dijamantskih zvecarki, bumslenga itd. je bilo svih 10 dana tamo. Pa bilo je preko streaminga na netu da se gleda 24/10! :D I naravno da je sve to sou bizmis, ali bolje da gledamo to nego Grand - karcinom mozga!!! :D :D :D

93 fu kru
30.11.10., 23:14
sve je bolje od Granda....ali da li se slazes samnom da je tu poruku mogao mnogo bolje i drugacije poslati...?a ostale zmije mu preko noci nisu mogle nista jer je bio na lezaljci na koju nisu mogle doci.ajde da ga vidim da 10dana spava na podu,pa ne bih ga bilo prvo vece.on je to sve vrlo vesto osmislio i tamo nije bilo opasnih situacija osim kada je otpakivao i zapakivao zmije...

loshme10
30.11.10., 23:16
Slazem se, ali ovo je ipak atrakcija! ;) Mozda je malo preterao, ali u svakom slucaju bih jako voleo da vidim to uzivo... :D

93 fu kru
01.12.10., 00:00
uzmi jedan dan i golim rukama prebacuj ornate,murinuse,blondi,maculate i bices prava internet atrakcija :) zezam se ;)

loshme10
01.12.10., 00:32
Stvar je u tome sto niko sem njega to ne sme da uradi, a i ako sme, niko pre njega nije uradio... ;) Vidis da je adrenalin dzanki, lozi se na te stvari!!! :D

Muffy
01.12.10., 13:58
Niko pre njega to nije uradio?:confused2: Mozda u Vegasu...

Aj' sto ima muda od celika nego sto ima mozak od bibera...

A i ja ne vidim tu neki rizik pa cak ni da ga ugrize otrovnica... mislite da oni nemaju spremljen protivotrov od svake otrovnice koja je tu? Ma jok...

loshme10
01.12.10., 14:32
Pa naravno da ima, bilo je i u emisiji, u frizideru drze serum za svaku od njih... Ali opet, aj nek neko od nas pusti crnu mambu ili gabonsku ljuticu da ga ujede, i pored seruma! :D A ja bas i nisam cuo da je neko proveo 10 dana u sobi sa najotrovnijim zmijama na svetu...

Muffy
01.12.10., 19:56
Pa znaci da nije bas neki preveliki rizik, posebno ako se ne bojis zmija kao neki ljudi... :)

Hrabri su oni u Indiji (ili negde drugde) koji zive pored tih otrovnica, rade pored njih, igraju se sa njima, a nemaju protivotrov... :P

Dragan Gacic
01.12.10., 22:56
radi to za ogroman novac, da je hrabar hrabar je, a i da ima ekipu ima...ali ipak je jedinstven, uradio je nesto sto drugi nisu, za neke se ovo meri ludilom, za neke ne, ali da je jedinstveno jeste... samo iz svega treba izvuci dobre poruke koje salje...