PDA

Pogledaj punu verziju : Baza podataka



93 fu kru
01.12.10., 23:21
Cudi me kako do sada niko nije nista konkretno radio na bazi podataka.Zar se forum ne bi poboljsao jednom jednostavnom bazom podataka o zivotinjama.Tamo bi se moglo napisati tekstovi o svakoj(ne bas svakoj ali o delu koje mi generalno drzimo) vrsti po jedna stranica.To bi drasticno smanjilo broj glupih pitanja i forum bi postao mnogo kvalitetniji.Dala bi se prilika svakom clanu da posalje svoj tekst ali se u bazu ubacuje tek kada ga moderatori ili administratori potvrde... Ima jedan lep primer toga da se vidi na www.ciklidi.org ali je to nazalost o akvaristici...Razmislite o ovoj ideji...

93 fu kru
02.12.10., 19:45
Niko od 86 ljudi koji su videli temu nemaju nikakav komentar? cudno :)

marko
03.12.10., 00:13
Jeste jeste ali verovatno nije niko stigao da odgovori :)

Da li misliš na sajt kad kažeš "baza podataka životinja" ?

93 fu kru
03.12.10., 09:03
Da.To bi bio jedan podforum i tamo bi postojale teme o zivotinjama,teme bi imao prilliku da pise ko hoce ali bi se tamo kacile samo najbolje.po jedna tema za svaku zivotinju...

93 fu kru
24.12.10., 19:34
NISTA JOS UVEK?!!!!

StevaNS
24.12.10., 21:12
o ovoj temi se vec raspredalo uzduz i popreko pa ljude verovatno mrzi da se ponavljaju...

knedla
25.12.10., 08:28
Mozda bi trebala da bude tema sa strucnim tekstovima iz razlicitih knjiga i literature ali opet ja sam naj vise informacija dobio na ovom forumu iz licnih iskustava korisnika foruma.