PDA

Pogledaj punu verziju : Pitanje u vezi L.parahybane



KADJOMANIA
09.12.10., 21:36
Cao pozz, novi sam u teraristici te me zanimaju neke stvari...Pre 2 dana sam uzeo L.parahybanu(hvala Vujakliji)velicine 3-3,5cm, smestio je u posudicu od sladoleda(u pitanju je mala posuda, providna) temp 25 stepeni, jos nije jela, cekam da se adaptira na novu sredinu, nadam se da ce uskoro poceti da krka :)...redovno kvasim treset... e sad mene zanima da li mogu pored toga sto kvasim treset da joj ubacim cep zatvarac od coca-cole za vodu?imam neki 3p da moze da se udavi :) pa rekoh da se obratim na 4umu radi misljenja :P

Skull
09.12.10., 21:50
Mislim da je jos rano za tako nesto jer je T jos dosta mala. Dovoljno je samo poprskati i nemas frke...

Dobrodosao! :)

KADJOMANIA
09.12.10., 22:29
kvasim druze, kao sto si mi reko :) a jutros sam se iscimao, pogledam posudu kad ono pauka nema :D reko sta je bre ovo da li sam jos sanit xD mada kad sam bolje pogledao on se ukopao u treset i tek malopre izaso :)

Sinbad
10.12.10., 00:51
Stavi joj nesto da ima neki zaklon , kucicu jer one imaju taj 3p da se zakopavaju dok su male jer se tako osecaju sigurnije ;-)

KADJOMANIA
10.12.10., 02:20
Stavio sam malopre ljuspu od oraha :) videcemo da li ce da je koristi kao "zaklon" xD

loshme10
10.12.10., 11:58
Sto se hrane tice, mislim da mozes da joj bacis odmah nesto da krka. Parahybane su uz geniculate najveci zderaci! :D Meni geniculata nikada nije odbila hranu, bukvalno ni jednom, cak ni pred presvlacenje! ;)

KADJOMANIA
10.12.10., 17:02
Bacio sam joj juce, ali ona bezi od hrane :D dao bi joj i danas ali se zavukla pod ljuspu od oraha i ne izlazi, kontam kad zeli da jede izaci ce :)

Zlopanja
10.12.10., 19:49
Ma kad izgladni ona ce jesti. Nista ne brini:icon_salut:

KADJOMANIA
10.12.10., 21:14
Naravno, ja nikud ne zurim :) tenebrije ga cekaju kad ogladni,pa cu kasnije da mu promenim malo ishranu :)

KADJOMANIA
12.12.10., 05:34
Evo samo da kazem da je od danas pocela da krka :) nije htela zivu tenebriju pa sam je kill :) i ostavio tako i kad sam pogledao kasnije uvukao je plen u svoj zaklon i krenuo da jede :)
Cekanje se isplatilo :)

Sinbad
12.12.10., 10:59
Naravno da se isplatilo ;-)

Zlopanja
12.12.10., 13:38
Uvek se isplati :D