PDA

Pogledaj punu verziju : Natural-ov Itec spray



Hornet
23.12.10., 12:10
Da li ga je bezbedno koristiti za dezinfekciju terarijuma od zmije? Zbog grinja...
Ovo je u pitanju

http://www.2lpro.fr/shop/produits-de-soin/734-itec-spray-natural-750ml-5413500100661.html

Proizvod je namenjen za dezinfekciju golubarnika, transportnih kaveza za golubove i slicno.

Ovo je prevod opisa spreja:
"Itec Natural Spray is an aerosol super powerful to fight to permethrin against all flying and crawling insects of habitat as the lofts, aviaries, baskets, crates for transport. Itec Natural Spray combines action with a blistering long afterglow."

Ne znam sta znaci ovo with a blistering afterglow, pa me brine malo da eksperimentisem.

Ako neko ima iskustva mozda?

silwert
23.12.10., 12:32
vecina dezinfekcionih sredstava je pravljeno da ne moze da naskodi toplokrvnim zivotinjama tako da proveri da nije i ovaj ako jeste onda nije za terarijum

Igor Velevski
23.12.10., 12:34
Ma mozes slobodno, samo ga posle 2-3 puta lepo prebrisi za cistom mokrom krpom, ostavi da se osusi i gotova stvar. Jedino ako imas pozadinu, pa je ispricas, ona poprimi preparat, pa je posle tesko da to skines....jedno za to nisu pogodne pozadine. Znaci ako nemas pozadinu slobodno kako sam ti napisao!

Hornet
23.12.10., 16:03
Hvala na pomoci!

A sta se radi sa drvecem i skrovistem sto je bilo u terarijumu? Da ih prokuvam?

Igor Velevski
23.12.10., 17:51
Ili prokuvaj ili na 200 stepeni u sporet 20-30 min. i nece nista zivo da ostane :) !