PDA

Pogledaj punu verziju : Hitno!!!



marko_pa
03.02.11., 00:16
Nasem prijatelju akvaristi potrebna je pomoc! cerki je potrebna operacija! svi koji imaju A+ Krvnu grupu neka se jave u INTEZIVNU A HEMATOLOGIJU U BEOGRADU dajete krv ZA KRISTINU DJURDJEVIC !
DRAGAN DJURDJEVIC 0652288363
DOZVOLJEN SPAM I TROLING NA SVIM SAJTOVIMA!


"Evo ja dođoh iz Zavoda za transfuziju, nisu me prihvatili kao davaoca plazme i trombocita. :sorry: Od 10 ljudi koji su bili tamo kao davaoci samo je jedan ispunio uslove što se tiče izdržljivosti vena, a još se ne zna da li se plazma i trombociti poklapaju sa devojčinim. Molim Vas da naglasite da je ova akcija više nego hitna i da je bitno da se što pre i što više njih javi jer je selekcija za davaoce jako rigorozna, većinu vrate zbog slabih vena. Ja ih sam molila da pokušaju da izvuku sve što mogu, ali ni to nisu prihvatili i to zbog cene tog jednokratnog seta za uzimanje plazme, neće da rizikuju da upropaste set, a da ne izvuku plazmu i trombocite, što se često dešava. Apelujte, molim Vas ponovo da se što više ljudi javi i da svako, ako ima nekog sa tom krvnom grupom, povede još nekog. Jako je bitno da se ljudi testiraju da li odgovaraju kao davaoci da bi se napravila lista onih koji mogu da spasu Kristinu. Biće neophodno da joj se više puta daju plazma i trombociti i da bude što više onih koji mogu da budu davaoci. Naglašavam da je situacija krajnje ozbiljna, pa ako možemo svi zajedno da pomognemo maksimalno. Hvala i pozdrav!!!
Goca."
Ovde navodim PP koji je stigao Octopusu(administratoru sajta Akvaristikaonline.com) od člana sa nickom oracle.
Celokupan apel možete pročitati i na Akvaristikaonline.com. Pozdrav

Zamolio bih administraciju da ovu temu postave na neko vidno mesto.
Bilo bi dobro da se pojavi na vrhu deset aktivnih tema!

Zahvaljujem!!!