PDA

Pogledaj punu verziju : Slatke Zveri!



LemyKadir
06.02.11., 12:23
Evo jednog danashnjeg chlanka u Kuriru :D

http://www.kurir-info.rs/stil/slatke-zveri-73576.php

nenad
06.02.11., 13:12
I kao i obično gomila gluposti i netačnih informacija.

marko
06.02.11., 13:40
Posvetio sam tom linku 10 sekundi. Sasvim dovoljno.

LemyKadir
06.02.11., 13:46
Boa konstriktor

* Može porasti do tri metra (ženke) ili do dva metra (mužjaci)
* Širine i do 30 centimetara
* Kod nas su dostupne samo u ovoj braonkastoj boji
* Živi oko 15 godina
*Hrani se živim miševima dok je mlada, a kasnije pacovima

Jeste da je za sada josh nemam, ali po prilichno sam siguran da ne moze da dostigne shirinu do 30 cm... :)


Posvetio sam tom linku 10 sekundi. Sasvim dovoljno.

Jel zbog slike gde devojka pokushava da pojede koshuljicu tarantule? :D

Miroslav
06.02.11., 14:39
Posvetio sam tom linku 10 sekundi. Sasvim dovoljno.

Oborio sam tvoj rekord :D
Novi rekord je 9.32 sekunde :)Z

Geni
06.02.11., 14:41
Ja sam ipak sampion, prestao sam da citam kod reci kurir ::D. Manje od sekunde ;)

Miroslav
06.02.11., 14:50
Ubio si svaku nadu za daljim takmičenjem ::D

Geni
06.02.11., 14:56
Iskustvo bato ;). Cim vidim kurir vec znam kakav je tekst. Kada bi trebali da napisu tekst o boji pesackog prelaza negde bi pogresili. 8 miliona ljudi u srbiji znaju da su beli, novinari kurira bi napisali da su crveni. Taman kada pomislis da necije neznanje i nezainteresovanost za to o cemu pisu ne moze da bude prevazidjeno, procitas neki tekst iz kurira i neprijatno se iznenadis ::D

DigiNS
06.02.11., 15:19
Hahahah citam ne verujem !!! :D kakve gluposti :P

Sava car
06.02.11., 16:06
Zanima me kod koga je bila ova pametnica :D

Sinbad
06.02.11., 17:00
To je kod mene slikano ali ja nemam komentar na sve to . Ono sto sam ja njima rekao i ono sto su oni objavili nema veze s'mozgom ali sta da se radi , tu vec nemogu nista da izmenim :)

marko
06.02.11., 18:00
Ko te je to nagovorio da daš izjavu za Kurir?

Sinbad
06.02.11., 18:50
Niko me nije nagovorio nego su me cimali 2-3 dana i rek`o ajde , neka dodju i eto vidish ... To mi je lekcija za ubuduce :cool:

marko_pa
06.02.11., 19:20
Poslao sam nesto moderatoru na obradu!

nenad
06.02.11., 20:13
Ja sam jednom dao izjavu za neki magazin Student, ali me je novinar pitao da li to može da objavi i u ALO-u. I ja sam pristao. U ALO-u je izašao debilni članak sa gomilom pogrešnih informacija, plus moja slika sa zmijom i Severinina slika. Jer, eto, Stevan iz Novog Sada je za jednu moju zmiju rekao da podseća na Severinu, pa joj je taj nadimak ostao :D Meni je to mudro izletelo pred ovih novinarom, i članak u novinama je imao naslov "Severina obožava miševe", i kao što rekoh, slika Severine pevačice se našla u tom članku. Eto, to je moja lekcija. Ja bih zamolio sve članove foruma da za ovako neozbiljne novine ne daju nikakve intervijue, jer ne prenose dobro podatke. Ovaj članak je pun gluposti. U opisu svake životinje se našla poneka greška, od kojih su neke baš preterane. Ne treba nam to, zar ne?

Sinbad
06.02.11., 20:32
U pravu si skroz ...sad znam za sledeci put ...

Bifrost
07.02.11., 00:36
Koji je to moj imenjak tamo odgovarao (Mirko) xD.

Muffy
07.02.11., 01:20
Iznervirase me oni kreteni sto su odgovarali na clanak, ispljuvase i nas i zivuljke, i to samo zato sto se plase tih zivotinja...debili...:o

P.S. Vidim, imamo poznate licnosti ovde...novine, ovo ono... ::D:p

nenad
07.02.11., 02:06
Ma, ne vredi se raspravljati sa takvim kretenima. Vidi se po komentarima da je morski krastavac znatno inteligentniji od njih. Neka oni žive lepo u svojim zabludama, u takvim raspravama se samo gube vreme i živci ;)

Soulfly
07.02.11., 03:11
Molio bih samo da ukoliko je decko koji je tamo ostavio izuzetno sirok recnik psovki (ukoliko je na nasem forumu) da to vise ne radi jer time samo blati terariste a i vise ce time reci o sebi nego o teraristici.

Imamo nas forum i nase drustvo u kome uzivamo, a ko uziva u Kuriru.......pa..... ;)

spiderboy
07.02.11., 06:54
bože moj.odavno nisam video tolko gluposti na jednom mestu opisano,nemam reči,trebalo bi zakonski kažnjavati medije za širenje laži i neistine :D

Dragan Gacic
07.02.11., 10:50
samo se nerviras kad procitas ovakvu glupost...