PDA

Pogledaj punu verziju : Problem Forum-Skype



LemyKadir
16.02.11., 20:35
Htedoh da pitam da li je kod svih tako ili samo kod mene...
kod bilo kog chlana kod koga vidim da ima Skype, pishe da je off-line... Chak i kad pogledam svoj profil...
Na Skype-u imam neke chlanove foruma i vidim da su oni on-Line, na forumu pishe da su off...
Da li je to neki tehnichki problem kod foruma ili neka greshka oko Skype-a :D

gagi
16.02.11., 20:39
I kod mene je isti problem :).

Geni
16.02.11., 20:39
Ne razumem te uopšte. Ali ako očekuješ da skajp ikonica na forumu označava da li je taj neko nakačen trenut no na skajp ili ne ona to i ne radi. Morala bi da postoji veza između skajpa i foruma a ta veza ne postoji.

LemyKadir
16.02.11., 21:33
Aha... A koja je onda njena poenta ispod nasheg avatara? :D

Geni
16.02.11., 21:36
Pa da neko moze da te kontaktira preko skypa. To si ti postavio kada si upisao svoj skype kontakt. Ispod mog avatara te ikonice nema.

Geni
17.02.11., 15:00
Upravo mi Marko reče da je ikonica nekada siva a nekada zelena i da je to možda ono što nekoga buni.

Ako pogledate properties od te ikonice videćete da ona dolazi sa: http://mystatus.skype.com/smallicon/lemykadir i nema veze sa forumom. Forum samo umesto teksta da korisnik ima skype nalog postavlja njihovu ikonicu. Kakve je boje ikonica, to nije do foruma jer, kao što vidite, ona se i ne nalazi na našem serveru.

marko
11.04.11., 01:02
...
kod bilo kog chlana kod koga vidim da ima Skype, pishe da je off-line... Chak i kad pogledam svoj profil...
Na Skype-u imam neke chlanove foruma i vidim da su oni on-Line, na forumu pishe da su off...
Da li je to neki tehnichki problem kod foruma ili neka greshka oko Skype-a :DEvo i odgovora na tvoje pitanje: nije problem do foruma već je sve u podešavanjima.
Ako u profilu na forumu ubaciš podatke za skajp a zatim
u opcijama skajpa podesiš ovo sa slike onda će skajp ikonica
na forumu da odražava tvoj "online" status.


http://www.teraristika.org/forum/attachment.php?attachmentid=2704&d=1302463936