PDA

Pogledaj punu verziju : A.geniculata (muzijak) pitanje...



ritjzo
01.03.11., 02:36
Imam par pitanja u vezi geniculate. Imam muzijaka koji je tek sada postao punoletan tj. polno zreo, pa me interesuje da li neko ima licno iskustvo koliko jos moze da pozivi? Na netu pise od 3 do 5god...

Kada on otprilike pravi ''sperm web'' i da li odmah nakon toga mogu da ga nosim na parenje?
Da li ce jos da raste? Mada sumnjam, al aj da pitam. Sada ima oko 19-20cm.


Fala... :)Z

loshme10
01.03.11., 08:14
Jako tesko ce da zivi jos 5 godina, a sigurno vise nece da raste! A za spermweb i parenje neka se javi neko iskusniji... ;)

kimo
01.03.11., 10:56
Živi on još maksimum 10ak meseci, ali zadnjih nekoliko je na aparatima. Nosi se na parenje odmah posle pravljenja prvog sperm weba, što nije uvek isti termin i ako ne napravi za mesec dana, nekada hoće posle pokušaja parenja, tako da se onda nosi i ranije na parenje. Neće više da raste, jer se više nikada neće ni presvlačiti. Može da se desi da se nekada presvuče i posle ultimate molta, ali to je jako, jako retko.

RastamanRastko
02.08.11., 19:56
Moj mužjak genculate se presvukao negde u aprilu i pojavile su mu se "bokserske rukavice" na papilopetama. Zanima me kada je spreman za parenje, jer on pravi neku mrežu pa je ruši!? Isto tako često se izvrne na leđa i do pola se zavuče u mrežu, kao da se pokrije...

rassa
02.08.11., 20:07
jer on pravi neku mrežu pa je ruši!? Isto tako često se izvrne na leđa i do pola se zavuče u mrežu, kao da se pokrije...

:D:D:D

spreman je ko zmaj
to to se zavlaci i pravi tu mrezu je sperm web

zarko
02.08.11., 20:07
spreman je za parenje nadji partnerku

RastamanRastko
02.08.11., 20:11
ako neko ima curu spremni smo za druženje :D