PDA

Pogledaj punu verziju : Cyclosternum fasciatum - pitanje?



zerobyte
11.03.11., 07:02
Mozete li mi ukratko reci par recenica o Cyclosternum fasciatum? Agresivnost, uslovi gajenja, neke osnovne karakteristike i tome sl? Da ne bi lutao po net-u i citao svakakve tekstove, ukoliko neko ima iskustva s ovom T. nek mi objasni u par recenica. Hvala.

I da dodam i ovu, da ne bi otvarao novu temu: Avicularia braunshauseni. Hvala unapred.

nagym
11.03.11., 10:54
Pozdrav!

A zašto "ne bi lutao po net-u i citao svakakve tekstove"? Uvek je najlakše dobiti sve na gotovo, ali nije loše i ponekad nešto naučiti ;)

radovan
11.03.11., 16:43
cemu bi onda sluzili forumi ? ;)

zerobyte
12.03.11., 05:11
Pozdrav!

A zašto "ne bi lutao po net-u i citao svakakve tekstove"? Uvek je najlakše dobiti sve na gotovo, ali nije loše i ponekad nešto naučiti ;)

A valjda ti znas da teorija i praksa ne mogu zajedno? Bolje mi je da pitam nekog s takvim iskustvom nego da citam karakteristike ovih T, kupim ih i malo mi se pokazu drugacije nego u teoriji? A iskreno, mnogo je lakse a i korisnije nauciti iz prakticnog dela jer opipati i procitati nije isto. :D Hvala sto si se javio u svakom slucaju, citao sam ja nesto ali hocu iskusnije odgovore. :D Pozdrav

zerobyte
16.03.11., 17:40
Help? :D:D:D