PDA

Pogledaj punu verziju : A MNOGO SAM GOTIVIO COVEKA! http://www.youtube.com/watch?v=ooxoyTYmuXc&feature=r:((((



dark2
12.03.11., 00:31
http://www.youtube.com/watch?v=ooxoyTYmuXc&feature=related:mad::mad::mad::mad:

Bifrost
12.03.11., 01:34
Meni je on i njegova emisija oduvek bila glupa... Ne kazem to zbog ovog klipa samo....

uki
12.03.11., 02:35
### naleteo je na konstriktorku ali mora da prezivi, jako je tuzno sto je ubio ja sam video i zvecarke kad je bio. Ja licno volim prezivljavanje u divljini, ali mi je krivo bas zbog ove konstriktorke zato sto imam jednu, i pre bi raskinuo sa devojkom negu nju da povredim :D

uh sad kad pogledam opet klip bas mi je krivo, samar bi mu ubio.

Oggy
12.03.11., 03:05
discovery channel - sta reci vise...

Djuka90
12.03.11., 03:59
Great job, one less snake in the world. Great video.
evo jedan izuzetno pametan lik.komentar na klipu...

dark2
12.03.11., 09:54
uki u potpnosti te podrzavam a i ja imam konstriktora a i zenu :eek::eek::eek:!!!

sasha83
12.03.11., 12:35
kako mama zmija plasi malu zmiju....nemoj da ides u sumu tamo je cika sa kamerom i bear girls ce da te pojede

Lemur zlikovac
12.03.11., 13:06
Budala, sta reci, emisije koje su glupe na kraju ima da pojede dart zabu i umre u najgorim mukama.

Ako je ovo placeno, kako sme da ubija zovotinje koje su ugrozene, to mi nije jasno

nenad
12.03.11., 13:12
"kako sme da ubija zovotinje koje su ugrozene, to mi nije jasno "

Ovo je pravo pitanje. To i meni nije jasno. Po celom svetu ganjaju ljude koji prodaju CITES životinje bez papira, a najnormalnije emituju emisije, u kojima ova i slične kretenčine, iz čiste zabave, ubijaju te životinje. Nisam hteo ovo ni da pogledam, samo bih se iznervirao. Al sve jedno, verovatno će i on negde zaginuti. E, to će tek biti zabavno za gledati. ;)

sale1808
12.03.11., 13:24
Nema vise emisija kao sto su nekad bile,recimo Opstanak(The world of survival),koju je u prvim serijalima vodio legendarni botanicar i prirodnjak David Bellamy.
Ovo sada sve je puno neke agresije i ubijanja,samo da bi povecali time gledanost.
Vidi se da je covek dosao do granice,kada vise ne zeli da sazna nesto,vec samo da na neki nacin zaradi pare televizijskoj kompaniji, s time da radi ono sto mu ona servira.

barakuda
12.03.11., 13:36
Ovo je emisija o prezivljavanju i zmiju nije ubio iz zabave kako kazete nego da bi je pojeo. Ovo se stalno desava u prirodi medju zivotinjama, jedna ubija drugu da bi jela i prezivela.

Nenade, ti si bar uvek zvucao obrazovano, zar je moguce da neznas kako stvari funkcionisu u prirodi i divljini?

nenad
12.03.11., 13:55
Da, dešava se među životinjama, kako kažeš. Ali zašto bi čovek koji nema potrebe za tim, išao u džunglu i ubijao zaštićenu životinju, osim ako nije preležao neke dečije bolesti, pa se igra dečaka kad nije vreme za to. Da, naravno da ima ljudi koji na ovaj način žive i u 21. veku, jer su prinuđeni na to, i jer ne znaju za bolje. Ali ti ljudi ne gledaju ove emisije, jer nemaju ni kablovsku, ni TV, a ni struju. I to je nešto sasvim drugo. A ovaj čovek i slični, snimaju emisije za dokone Amerikance i ostale, koji ne znaju više čime da se zabave. I, stvarno, nekad smo imali Opstanak i druge edukativne emisije, a danas samo neke vratolomije i nameštene gluposti. Što je rekao jednom moj drug - ja bih hteo da pogledam emisiju o krokodilima, da nešto naučim o njima, a ne da naučim kako se hvata krokodil.

sale1808
12.03.11., 14:12
Potpuno se slazem sa Nenadom........

dogoargentino
12.03.11., 14:26
Ma on je bre kreten nenormalni isfolirani.Sto jednom ne ode negde na pusto ostrvo sa jos dvojicom,pa kad budu gladni nek se pojedu medjusobno!!! %%$%@#*mamu ...

SPALE_990
12.03.11., 14:30
Ljudi, to je tema emisije ultimate survival. Bace ga u neku vukojebinu i on radi sve da bi preziveo, jede sta stigne, pije sta nadje, spava gde stigne ! ! ! Inace bila je jedna epizoda, mislim da je bio u Meksiku, kada se susreo sa zvecarkom i nije je ulovio zato sto je tamo zasticena vrsta.

PS: Covek je kralj ! ! !

dogoargentino
12.03.11., 14:45
Covek je idiot i sve je namontirano u cilju velike gledanosti!Pogledajte epizodu nemam pojma gde je bio S.pol,Antarktik,tako nesto....pliva u vodi minus milion stepeni,izlazi napolje,radi sklekove,da podigne telesnu temperaturu,obuce suvu odecu i KO NOV.Dodje helihopter i pokupi ga posle 5 minuta i odveze u neki hotel sa jakuzijem....Sto nije malo ostao da se poigra sa belim medvedima.Ne vredi diskutovati o njemu.Onaj ko je bio u kojekakvim vukojebinama i jeo sve i svasta,zna o cemu pricam.Setih se jos jedne epizode gde je šatro spavao u dyungli iznad zemlje pola metra u improvizovanoj lezaljci,da ga ne izujedaju pauci,zmije i razne bube,a jaguari,tigrovi pitoni......nema veze!!! Znaci ako se nadjete u dzungli gledajte nocu da spavate iznad zemlje...JUTRO DOČEKUJETE GARANTOVANO :)

zarko
12.03.11., 15:38
sasvim je moguce da su namestaljke...
po principu poneses zmiju iz evergledca gde ih ubijaju jer su not native.... i onda u nekoj sumi je ubijes jer je i onako predvidjeno da se ubiju...pa on nabavi lepo papirologiju srede i to izgleda ovako...

koliko je ljudi ubilo svoje gustere iz neznanja i to traje bato traje MBD konstipacija i bilo sta ...i onda je ok jer nismo znali bolje da cuvamo...

mislim da ne treba covek da se uzrujava oko ovakvih stvari..gledas emisije koje te relaksiraju...ako zelis da naucis kupis knjigu

moje misljenje

patak
12.03.11., 15:51
nisam smeo nista da napisem da me nebi lincovali ili proterali sa foruma.
ali za mene je on legenda i uvek ce mi biti idol ma sta god da uradio. :)

nenad
12.03.11., 16:00
To je samo stvar ukusa, i ne vredi raspravljati. Neki ga vole, neki ne vole. Sve jedno. Ajd da zanemarimo sav taj šou-program i nameštanje emisija, ali ja lično ne mogu da gotivim nekog ko ubija zmije zbog igranja preživljavanja u prirodi, jer su mi zmije omiljene životinje. Eto, tako prosto. Kao što neko kome je pas omiljena životinja, i čuva psa, ne bi voleo lika koji se igra preživljavanja na ulici, pa tako povremeno zakolje ponekog uličnog kera.

patak
12.03.11., 16:06
To je samo stvar ukusa, i ne vredi raspravljati. Neki ga vole, neki ne vole. Sve jedno. Ajd da zanemarimo sav taj šou-program i nameštanje emisija, ali ja lično ne mogu da gotivim nekog ko ubija zmije zbog igranja preživljavanja u prirodi, jer su mi zmije omiljene životinje. Eto, tako prosto. Kao što neko kome je pas omiljena životinja, i čuva psa, ne bi voleo lika koji se igra preživljavanja na ulici, pa tako povremeno zakolje ponekog uličnog kera.
pametno receno

davco
12.03.11., 17:52
Ako pojedes zasticenu zivotinju da bi preziveo, ne vaze se zakoni o zastiti... to mi je objasnjavao jedan drugar.
Ne znam da li da razmisljam o ovoj emisiji koja kroz gledanost na neki nacin ipak "promovise" prirodu, pa u tom slucaju je zrtvovanje jedinke kao opravdano ili je sve samo fora da dobiju pare...
ko zna, mozda ti se jednom desi da ce biti korisno da si gledao ultimate survival...:)
mada je to malo verovatno

Igor Velevski
12.03.11., 19:43
Ako pojedes zasticenu zivotinju da bi preziveo, ne vaze se zakoni o zastiti... to mi je objasnjavao jedan drugar.
Ne znam da li da razmisljam o ovoj emisiji koja kroz gledanost na neki nacin ipak "promovise" prirodu, pa u tom slucaju je zrtvovanje jedinke kao opravdano ili je sve samo fora da dobiju pare...
ko zna, mozda ti se jednom desi da ce biti korisno da si gledao ultimate survival...:)
mada je to malo verovatno

I da je to tako sto i licno ne osudjujem, trebao je samo da pokaze bou i da kaze da iskjljucivo u takvim okolnostima moze slobodno da se ubije i jede i da on sad to ne moze da uradi jer je to zasticena vrsta, vrsta koja se nalazi na CITES listi, da smo civilizovani ljudi i da ne smemo ubiti bou u cilju snimanje emisije, jer kako znam da ne sme da se zrtvuju i maltretiraju zivotinje radi bilo kakvog snimanja, a da ne pricamo o zasticenim vrstama! Na ovaj nacin postigao bi sve, bio bi veliki covek u ocima svim ljubitelja zivotinja! Ovako je ispao govnar kao covek, a od civiliziranosti nema ni "c"!!!

dirty
12.03.11., 23:39
Au kakvi moralisti, a u Africi dnevno umre na hiljade dece i nikom nista, a ovde bi neki ubili coveka zato sto je ubio zivotinju sa CITES liste i za nju verovatno platio debele pare toliko velike da se spasi stotinu takvih zivotinja.

Igor Velevski
12.03.11., 23:58
Au kakvi moralisti, a u Africi dnevno umre na hiljade dece i nikom nista, a ovde bi neki ubili coveka zato sto je ubio zivotinju sa CITES liste i za nju verovatno platio debele pare toliko velike da se spasi stotinu takvih zivotinja.

Nisi u pravu uopste!!!!! Za ljudi koji umiru u Africi trebaju iskljucivo PARE koje ih bogate drzave imaju koliko hoces, jer njih niko ne ubija, a za zivotinje ne treba ama bas NISTA, cak sto vise da se ostave na miru, sto se kaze da ih ljudske nezasitne oci vise ne vide! To su DVE jako razlicite kategorije za koje verovatno nisi razmislio, pa si izbrzano napisao ovo!!!


Au kakvi moralisti, a u Africi dnevno umre na hiljade dece i nikom nista, a ovde bi neki ubili coveka zato sto je ubio zivotinju sa CITES liste i za nju verovatno platio debele pare toliko velike da se spasi stotinu takvih zivotinja.

Jeste platio je pare, pa kad je snimio emisiju, video je da ne samo sto nije zaradio nista, cak jos i duguje neku sicu da bi isplatio zivotinju! GLUPOSI!!!

dirty
12.03.11., 23:59
Ma sve ok , ali ti komentari tipa "ja bi njega ubio" mi nisu korektni nimalo.Zatvori , kazni, ... ima nacina i bez ubijanja.

nenad
13.03.11., 04:14
A ko je rekao da bi ga ubio? Gde si to pročitao? Ja sam rekao da će zaginuti na terenu, i da će to biti zanimljivo za videti, kao što i hoće (svi smo gledali snimak kako raža ubada Stiv Irvina, koji se isto tako glupirao sa životinjama, ali ipak mnogo pomogao fauni Australije), neko je dodao da ga treba pustiti na ostrvo sa još par ljudi da preživljava tako što će da ih pojede i slično. Niko nije rekao da bi ga ubio, pa ću te pitati opet gde si to pročitao, kad već tako oštro napadaš ljude?

davco
13.03.11., 09:18
I da je to tako sto i licno ne osudjujem, trebao je samo da pokaze bou i da kaze da iskjljucivo u takvim okolnostima moze slobodno da se ubije i jede i da on sad to ne moze da uradi jer je to zasticena vrsta, vrsta koja se nalazi na CITES listi, da smo civilizovani ljudi i da ne smemo ubiti bou u cilju snimanje emisije, jer kako znam da ne sme da se zrtvuju i maltretiraju zivotinje radi bilo kakvog snimanja, a da ne pricamo o zasticenim vrstama! Na ovaj nacin postigao bi sve, bio bi veliki covek u ocima svim ljubitelja zivotinja! Ovako je ispao govnar kao covek, a od civiliziranosti nema ni "c"!!!

U jednoj emisiji je bas tako uradio i rekao da je zasticena vrsta (mislim da se radilo u nekoj skorpiji) i da se u normalnim uslovima ovo ne radi, ali da sad "spasava glavu" pa mora da je pojede...
u sustini nemam pojma kako dobija dozvolu za to sto radi, da li nabavljaju zivotinje negde pa isceniraju "susret u divljini" ili samo plate ljudimo koliko treba pa svi gledaju na drugu stranu...
u svakom slucaju humano nije ali sto se nivoa zanimljivosti tice, mislim da gledanost bas zbog ovakvih i slicnih akcija ne opada...
I barem ju je posle pojeo, nije napravio torbu ili cizme od nje.

Stvarno, ko bi probao meso boe, ako bi je stavili isprednjeg njega na tanjiru sa ajvarom i tartar sosom? ili kako god se servira boa...? ja mislim da bi iz principa odbio, ali bih bio u isto vreme i znatizeljan da probam..

u danasnje sajber vreme, kad klince ne mozes odvojiti od kompa, dote i wow-a mozda je jedna boa mala cena da se plati da se zainteresuju i izadju u prirodu.
Mada ako izlaze da mlate zmije, bolje da se vrate i nikad ne izadju:)

znaci presuda: govnar i od sada forumasi koji imaju najmanje status ljubitelja moraju iskljuciti TV kad god se pojavi:) salim se naravno.

Oggy
13.03.11., 13:40
Ja cu samo da dodam ovo za sve ljubitelje discovery kanala:
Ispran vam je mozak glupostima!
Ali posto to i jeste svrha te televizije, to je ok. Na vama je samo da malo razmislite sta od svega toga ima smisla, jer realno nema nista! Tog Bera necu ni da komentarisem, meni je onda veca faca kamerman koji radi isto sto i on, samo sa kamerom. (samo sto naravno ne rade nista od toga nego jedu cizburgere i ubijaju zmije).
Pogledajte malo sustinu svega, i recite mi kada cete se vi zapravo naci u sred Gobija ili Sibira. Gluposti.
Memedovic je napravio odlicnu parodiju na to, ako je neko video. :)
Ostale emisije se svode na eksplozije, razaranja i istrazivanja najvecih gluposti ikada, tako da toliko od mene o tom kanalu...

loshme10
13.03.11., 14:20
U potpunosti se slazem sa Ogijem! Discovery je samo za ubijanje vremena, a realno nista pametno ne moze da se nauci! Svrha emisije Bera Grilsa je da nauci ljude kako da se ponasaju i kako da prezive ako dodju u tu situaciju, a realno, kome ce to da se desi?! A ako se nekome i desi, to ce biti neko ko nema ni struju, a ne Discovery channel! Njemu svaka cast na vestinama, ali neka ih pokaze na neki drugi nacin, a ne ubijajuci sve zivo sto mu se nadje na putu da bi "preziveo", a iza kamere ga ceka peceni vo i gajba piva!!! Za njega je Donald Schultz doktor, jer pre svega pomaze ocuvanje faune i lecenje zivotinja i ljudi, kao drugo od njega mnogo stvari moze da se nauci o zivotinjama(a ne kako ih ubiti i pojesti), a i cini mi se da je vise izlozen opasnosti nego Ber Grils. Osim toga, on samo sebe izlaze riziku, ne ubija zivotinje...

cece
13.03.11., 17:29
http://www.youtube.com/watch?v=29hINr37F4M
:D

uki
13.03.11., 18:26
http://www.youtube.com/watch?v=29hINr37F4M
:D

ahhahahaha kakvi ludaci
-300c

loshme10
13.03.11., 18:28
Hehe, gledao sam to jos odavno, dobro je... Otprilike je isto samo ova bosanska verzija zbog manjeg budzeta nema tako egzoticne lokacije! :D

dirty
13.03.11., 21:33
@ Nenad
U porukama koje su obrisane , ali nije ni bitno.

nenad
13.03.11., 23:43
@ Nenad
U porukama koje su obrisane , ali nije ni bitno.

Pa bitno je jer si optužio ljude da su rekli nešto što nisu. Nijedna poruka iz ove teme nije obrisana. Apsolutno nijedna.

banished
14.03.11., 11:54
FAIL!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3UpSlpvb1is

Bifrost
14.03.11., 15:18
Ma kakvo prezivljavanje? Lik ide sa kamerama, citava ekipa da snime emisliju... Jedu potuno normalno tamo, samo za snimke kako bi nekima bilo insteresantno on jede sta stigne... Covek je svastojed snasao bi se svako kako tako u "divnjini" a taj bil bers ili kako se zove ima sa sobom noz... Onaj bosanac je bolji hehe "ako niste poneli noz vratite se kuci i uzmite noz i vratite se da prezivitie u divljini" hahaha. Ja sam pogledao par bersovih emisija i glupe su do bola, imam utisak da bi se svako snasao u prirodi bolje nego on...

dugina boa
14.03.11., 16:49
Nisi realan , on zaista ima vece znanje i sposobnost da prezivi u divljini od mnogih ljudi. Covek je car!

NecrovoX
14.03.11., 18:21
Malo toga je tamo realno. S obzirom na znanje terena, flore i faune mesta gde se nalazi, očigledno je da je pre toga lepo obučen šta sme, a šta ne. Plus uvek ima nož, suvo kresivo itd. I slučajno zna za neke ljude koji su tu tako i tkao poginuli ili se spasli. Tako bi svako sa iole malo razume i snalažljivosti uspeo da se snađe nekako. Ne kažem da je lako to što on radi, ali nije to preživljavanje u prirodi, to je malo teži i duži terenski izlet.
O samom ubijanju te boe koja je i pokrenula ovu temu imam samo reći da je bilo bezveze. Ne bi umro od gladi da je nije pojeo, a to uraditi samo zato da se nekome pokaže da i to može nema smisla. Pogoto kada je vrsta koja je ugrožena i zaštićena.
Moglo je biti ovako
http://www.youtube.com/watch?v=IrFkrFF44Cg

Bifrost
14.03.11., 18:25
@dugina boa:
To ti se cini zato sto je emisija tako radjena... On je bio marinac prosao je vojnu obuku za to i sposoban je za to "prezivljavanje u divljini". Ali ako pogledas emisiju videces da je to vise od vojnih obuka, u pitanju su specificni slucajevi sa kojima su ga upoznali domorodci... kako su oni ziveli i snalazili se pre nego sto su postali civilizovani, rezija uzme najinteresantnije/extremnije od toga i upozna ga sa tim i rade emisiju... A po meni to su glupe stvari moze se prezivi na mnogo jednostavniji nacin nema potrebe za tolikim sminkanjem, ali emisija bi onda bila dostadna vecini, pa onda mora ovako...

Ne znam kako ko voli ali meni je sve to totalno bezveze... Nimalo interesantna tematika...

patak
14.03.11., 18:38
@dugina boa:
To ti se cini zato sto je emisija tako radjena... On je bio marinac prosao je vojnu obuku za to i sposoban je za to "prezivljavanje u divljini". Ali ako pogledas emisiju videces da je to vise od vojnih obuka, u pitanju su specificni slucajevi sa kojima su ga upoznali domorodci... kako su oni ziveli i snalazili se pre nego sto su postali civilizovani, rezija uzme najinteresantnije/extremnije od toga i upozna ga sa tim i rade emisiju... A po meni to su glupe stvari moze se prezivi na mnogo jednostavniji nacin nema potrebe za tolikim sminkanjem, ali emisija bi onda bila dostadna vecini, pa onda mora ovako...

Ne znam kako ko voli ali meni je sve to totalno bezveze... Nimalo interesantna tematika...

samo da te ispravim da nije bio marinac, nego je bio u nekim britanskim specijalim jedinicama, a cini mi se i da je prosao obuku legije ;)

dugina boa
14.03.11., 19:01
Malo toga je tamo realno. S obzirom na znanje terena, flore i faune mesta gde se nalazi, očigledno je da je pre toga lepo obučen šta sme, a šta ne. Plus uvek ima nož, suvo kresivo itd. I slučajno zna za neke ljude koji su tu tako i tkao poginuli ili se spasli. Tako bi svako sa iole malo razume i snalažljivosti uspeo da se snađe nekako. Ne kažem da je lako to što on radi, ali nije to preživljavanje u prirodi, to je malo teži i duži terenski izlet.
O samom ubijanju te boe koja je i pokrenula ovu temu imam samo reći da je bilo bezveze. Ne bi umro od gladi da je nije pojeo, a to uraditi samo zato da se nekome pokaže da i to može nema smisla. Pogoto kada je vrsta koja je ugrožena i zaštićena.
Moglo je biti ovako
http://www.youtube.com/watch?v=IrFkrFF44Cg

@ Necrovox : Ove ezmije nisu ubijene samo zato sto su uhvacene u parenju , da se ne pare pojeli bi ih!

NecrovoX
14.03.11., 21:00
@ Necrovox : Ove ezmije nisu ubijene samo zato sto su uhvacene u parenju , da se ne pare pojeli bi ih!

Bravo! :icon_salut:

dirty
16.03.11., 11:10
Pa bitno je jer si optužio ljude da su rekli nešto što nisu. Nijedna poruka iz ove teme nije obrisana. Apsolutno nijedna.
Obrisana je , ali rekoh nije ni bitno.

loshme10
16.03.11., 11:34
Meni i taj snimak iz Dual survival-a deluje namesteno. Cisto sumnjam da bi dve boe iz divljine tek tako dopustile da im se i pridje, a kamoli da se tako uzimaju u ruke, a one mirne ko bubice... Meni one izgledaju kao da su izvadjene iz nekog terarijuma za potrebe emisije. ;) A drugo sto mi je sumnjivo(ali to ne smem da tvrdim jer nisam siguran pa samo pitam), da nisu te konstriktorke premale za parenje? Pogotovo zenka...

nenad
16.03.11., 12:18
Obrisana je , ali rekoh nije ni bitno.

Ja uređujem Zmije, i znam dobro kad negde obrišem nešto. A znam da dugo ništa nisam brisao. Posebno ne u ovoj temi, jer je ovo više ćaskanje, a ne terarističarska tema, pa mi se nimalo ne sviđa što hoćeš da provučeš tu laž da je ovde nešto obrisano, da bi ispalo kao da brišem mišljenja ljudi sa kojima se ne slažem. Svaka obrisana poruka je vidljiva za moderatore, i jednim klikom može da se vrati u temu, da postane vidljiva i za sve ostale. Nikad se ništa ne briše trajno. U ovu temu nemam šta da vratim jer je sve tu.

I ovo stvarno nije u redu. Istrčao si i napisao nešto što nije tačno, ali nećeš da priznaš svoju grešku, nego tvrdiš da je poruka zbog koje si ti reagovao obrisana, da ne bi ispalo da si ti pogrešio. E, pa jesi, i ovde ništa nije brisano.

Geni
16.03.11., 12:24
I da potvrdim da ni jedna poruka u ovoj temi nije obrisana. Ne znam čemu ovo poturanje a naročito ne znam šta znači ono "Nije bitno" Bitno je, niko u ovoj temi to nije rekao i ni jedna poruka nije obrisana.

twilight
17.03.11., 00:40
Svaka epizoda lici na prethodnu, samo je mesto promenjeno, uvek se potrefi da naleti na obrok, uhvati i pojede. Nije bilo neophodno da ubije zmiju... To sto on radi nije prezivljavanje, barem po meni...