PDA

Pogledaj punu verziju : Arachnoboards zatvoren ?! O.o



RadeNS
02.04.11., 15:20
Danas sam bio na arachnoboards forumu i video sam neku poruku da je zatvoren forum iz meni nekog nerazumljivog razloga iako je tamo bio postavljen neki tekst. Spominjao se neki arachnohaters sajt ali nisam bas najbolje razumeo o cemu se radi. Jel zna neko nesto vise o ovome? Bas steta, stvarno je bio odlican forum sa gomilom korisnih informacija. :(

yowandbm
02.04.11., 15:59
Ne znam stvarno, video sam i ja da nije u funkciji, mrzelo me i da čitam zašto.. :)Z

JOBAH
02.04.11., 16:59
prvo-aprilska shala.. ponovo radi..

RadeNS
02.04.11., 17:14
Aaaa kakvi likovi, to sam i ja na trenutak pomislio ali za njih ocigledno 1. april traje nesto duze :D

Derek Edward Trotter
03.04.11., 10:14
Aaaa kakvi likovi, to sam i ja na trenutak pomislio ali za njih ocigledno 1. april traje nesto duze :D
traje "duže" u odnosu na nas jer kasnije počinje 1.april kod njih zbog vremenske razlike ako nisi uzeo u obzir :icon_salut:

RadeNS
03.04.11., 11:59
traje "duže" u odnosu na nas jer kasnije počinje 1.april kod njih zbog vremenske razlike ako nisi uzeo u obzir :icon_salut:

Da, uzeo sam u obzir vremensku razliku ali opet u trenutku kad sam ja postavio taj post kod njih je isto uveliko bio 2. april. Srbija se nalazi u vremenskoj zoni GMT+1 dok se SAD nalaze u vremenskim zonama od GMT-4 do GMT-9 tako da iako bi uzeli najvecu vremensku razliku kod njih bi bilo 6 ujutro 2.april dok je kod nas bilo 3 popodne.