PDA

Pogledaj punu verziju : capuchin



Bojan
13.04.11., 16:10
zainteresiran sam za ovu vrstu , znam da nije mesto al neznam na koji sajt da se obratim pa pitam ovde dali neko zna gde mogu da nabavim ovog majmuna , dali neko ima iskustvo i gde mogu da prochitam vishe o njih. hvala unapred

meskala
14.04.11., 19:35
http://apatin.olx.rs/divan-majmuna-kapucina-za-prodaju-iid-124075951

Evo covek prodaje Kapucina

knedla
14.04.11., 21:47
Ajd ako saznas koja je cena i mozda ime prodavca javi u postu posto mi je to u blizini da odem da vidim ali mislim da nije jeftino

markozmaj
14.04.11., 22:09
U najavi 600-700e (minimum) ::D

knedla
14.04.11., 22:15
Pa da otprilike su im tolike cene sve zavisi koliko je vlasniku hitno i da li je sve regularno posto ih ima jako puno na crno a inspekcija bas dere oko kazni

Bojan
14.04.11., 23:05
pa nema ni broj telefona ni nicheg , odgovorio sam na taj oglas ko zna pre koliko vremena i nema nikakav odgovor ... a vec sam nashao od americi jednu zhenu daje ga na poklon , upoznali smo se , prichali na skype i mora da ga da jer nemozhe da ga chuva u stan kao bilo joj teret ... rekla da ce ga poslati preko DHL pa kad bude stigao tad platim poshtu na lice mesto ... videcemo sta ce da ispadne od toga ...

Geni
14.04.11., 23:15
Nadam se da se šališ da ozbiljno shvataš da će neko da pošalje malog majmuna DHL-om iz SAD u Makedoniju. Pored činjenice da ni pod razno ne bi preživeo i što DHL apsolutno ne prihvat da transportuje životinje, nema govora da se to desi. Verovatno je šala u pitanju ako nije pokušaj glupe prevare.

Bojan
15.04.11., 00:13
ma nije prevara , jer sam joj objasnio da necu da placam nishta unapred i da prihvatam samo kad bude stiglo da platim ... i nije DHL samo sam rekao to kao poim za poshtu , ali je neka takva vrsta poshte i reche zhena da su prihvatili da ga nose i sve to samo treba josh da pita kolko ce da me koshta kad bude stiglo da znam dali bi mi odgovaralo , a poshtari ce da se brine o njega tokom putovanja , pa sad cemo da vidimo kako ispadne :)

Igor Velevski
15.04.11., 04:28
Cak i da ga dobijes, molices i ti nekoga da bi ga dao na poklon :) ! Jako su teski za cuvanje, prave LOM. Veci papagaji su igracke za majmune. Jedino ako zelis da ga gledas okovan u lancima to je druga stvar, ali kad mu vidis oci i kako stoji tuzno sa lancima ili ces da ga pustis i pomiris se da sledi lom ili ce srce da te boli! Da se lako drze po domovima bili bi do sad rasireni kao persiske macke, ali nije to bas tako. Kad dodamo na to jos zoonoze, razne gripove koje lako prelaze na njih, onda mozes da zamislis koja je to odgovornost! Procitaj malo, skupi informacije o njegovom cuvanju i iskustva, pa se onda odluci!

Bojan
15.04.11., 16:57
i toj shto vikash :/

princess
19.04.11., 05:09
e ovako.......... Da ne ispadne da se mesam, ali...... Sto se tice linka koji je ostavljen kao oglas, TVRDIM da je oglas fake, to jest da je nepostojeci i da je objavljen kao pravi samo zarad brze zarade....... Meni se desilo da sam duugo trazila kratkodlaku belu civavu koja nije mutant kao skoro sve ove koje se prodaju po Srbiji(vecinom kod nas ukrstaju civave sa maltezerima, jer su bele civave mnogo retke, a skupe, i da bi dobili belu civavu, idu tim nacinom do zeljene bele boje). Nasla sam preko neta, ne znam ni koji sajt je bio u pitanju prosto mi je izaslo u pretrazi. Preko e-maila sam komunicirala sa "devojkom" koja je "arheolog u Britaniji". Inace je "Amerikanka, koja je civavu kupila u Americi naravno i trenutno je zaposlena u V.Britaniji". Navodno, nema vremena da bude uz stene stalno, jer provodi mnogo vremena na poslu, i stene pati. Inace, "stene je imalo jedva 6meseci, i cistokrvno je, mnogo placeno", i ona mu zeli najbolje pa je zato poklanja... Ja budala nasednem na foru, i dozvolim da me ubedi da platim samo troskove puta... Western union... A treba da se posalje prvo na nekog tipa u Kamerun, koji to onda prosledjuje njoj, kao. Uredno mi je slala i fotke steneta, pa su mi cak slali poljupce preko skype-a... :) Elem... Stene nikada nije stiglo do mene, jer nakon uplate od 200€ je odjednom od mene trazeno da doplatim jos 500€(navodno ce mi biti refundirano cim uzmem stene u ruke u Srbiji). I sve je "islo" preko neke agencije iz V.Britanije koja se bavi transportom zivotinjica... I oni su me "obavestavali" o lokaciji uskoro-mog-steneta :) Naravno, ta "devojka" je odabrala da ide tako :) Tako da, Bojane, da sam na tvom mestu, povela bih racuna o ovakvim oglasima, gramatika je na katastrofalnom nivou, vidi se, cini mi se da je radila krstarica prevod :) Cak, kad se setim malo bolje(foto pamcenje, bla, bla), cini mi se da je OVO taj sajt preko kog sam ja "nasla" civavu. Da ne gresim dusu, pogledacu u mailovima, pa poslati link. Takodje, ko ne veruje, eto, mogu i da printujem celu konverzaciju sa tom devojkom. Ne nasedajte na takve oglase, dosta je jedna budala (ja :) ) na ovom sajtu :) Olaksali su me za 200€, ali ko zna ipak za sta je to dobro. Mozda mi nikada ne bi palo na pamet da su civave totalno bezveze, i da se bacim u potragu feretke po mojoj meri :)

i nemojte da mi se smejete :) Samo iskreno iznosim moje bljak iskustvo, da ne bi bilo jos ljudi koji su naseli na lazne oglase, iz ljubavi prema nekoj zivuljki, ma koja god bila :D

nasla sam link tog oglasa! http://www.lista.rs/Oglas/Pregled/6408/?faza=1

mislim da ce ti biti lako da pohvatas slicnosti u "gramatici i pismenosti" :)

nenad
19.04.11., 12:01
Traže se devojke 18-25 raspoložene za rad u Nemačkoj, odlična zarada, izuzetni uslovi rada.
064/645-323
:D

NecrovoX
19.04.11., 15:18
Traže se devojke 18-25 raspoložene za rad u Nemačkoj, odlična zarada, izuzetni uslovi rada.
064/645-323
:D
Ja nudim isti oglas, samo rad kod mene kući, treba prekopavati baštu :)
Ali ono, klima i sve full oprema :) :)

barakuda
19.04.11., 20:15
E da je bar sve napisala ruzicastim slovima... ova ljubicasta mi se nesvidjaju. Nego ima li na ovom forumu drecavo zelena boja?
Tooooo... mislim da cu od sada sve u drecavo zelenoj boji da pisem :)

Zlopanja
22.04.11., 17:47
A ja cu plavom :)
Nisi ti jedina Princess koja je nasela :)
Bilo je vec govora na ovom forumu o tome :)

Bojan
25.04.11., 02:21
nisam ni ochekivao da taj oglas bude uspeshan dogovor na kraju , al sam nashao neku tipku iz amerike "kao huston/texas" i mi isto trazhila lovu da bi mi poslala majmunche "kao putne troshkove" , ali nisam bre budala da poshaljem 850$ ko shto mi je recheno , a ne bi poslao ni 1$ kad sam na tome... ja rekoh da cu da platim i 1850$ ako treba ali kad mi bude stiglo kod kuce dacu pare na ruku ili kako vec , a unapred necu nishta da platim. I sad se desilo neochekivano da mi reche riba da ce ona da plati sve troshkove i da ce da poshalje majmuna kod mene pa kad budem uzeo tad ako budem ispao fer da joj poshaljem lovu western union-a ... pa cemo da vidimo kako ispadne :) al ne dajem kjoravu banku pre nego shto drzhim majmuna u ruke XD

princess
27.04.11., 20:00
E da je bar sve napisala ruzicastim slovima... ova ljubicasta mi se nesvidjaju. Nego ima li na ovom forumu drecavo zelena boja?
Tooooo... mislim da cu od sada sve u drecavo zelenoj boji da pisem :)

sta cu, kad volim roze, a kad vec ima u ponudi da pisem ovako, zasto ne bih pisala? :)

NecrovoX
27.04.11., 21:35
:) al ne dajem kjoravu banku pre nego shto drzhim majmuna u ruke XD

Ovo se retko čuje u Srbiji :)
Inače i ja mislim da kada i ako ti dospe u ruke imaćeš pune ruke posla oko njega, nisam previše upućen, ali koliko sam ja čuo i video po netu, kai raznim emisijama, izuzetno ih je teško držati zbog njihovog temparementa i slično. Ali na kraju tvoj je izbor, samo da majmunčetu bude ok!