PDA

Pogledaj punu verziju : svasta nesto za gustere



svesemenja
28.04.11., 14:30
e ovako ljudi trebalo bi da nadjem bas svasta za moje gusterke...

trenutno mi je najhitniji kalcijum sa D3 jer mi je zenka jedna polozila jaja. bila sam u pet centru, nemaju i oni su mi rekli da se ovde obratim... tako ako neko ima pliz pisite...

onda.. mi smo napravili neki inkubator i radi.. odrzava temperaturu i vlaznost, nego znam da za pravljenje inkubatora se koristi vermiculate (sta god to bilo na srpskom) pa mi je i to potrebno. ako neko zna gde ima da se nadje, bicu jako zahvalna..

dalje.. iako je terarijum izlozem jutarnjem suncu razmisljam se da nabavim UV lampu.. ako neko ima a da mu nije potrebna neka se javi...

sad jos ne mogu da se setim sta mi sve jos treba.. seticu se pa nastavljam :)

unapred hvala svima :)

da zaboravila sam da napomenem da sam u srbiji do 15og maja, tako da do tada bi bilo predivno ako se neko javi do tada.. :)

The Zaba
02.05.11., 11:35
vermikulit imash u hidropontici na dorcolu, Ca sa D3 potrazi u fishermans friend-u na NBGDu, a tamo cesh naci i UV lampe. Koji gushter je u pitanju?

gagi
02.05.11., 15:27
Ako nemaju kalcijum u fishermans friend-upotraži u humanoj apoteci Ca-Ost (kalcijum+D3).U pitanju su tablete koje supenom kašikom izmrviš.Kao što reče The Zaba za vermikulit pogledaj ovde http://hidroponika.com/