PDA

Pogledaj punu verziju : www.petreptilez.rs



Bluie
04.05.11., 21:00
Pozdrav svima,

Upravo je pusten sajt za zivu hranu i teraristicku opremu koji je vec neko vreme bio u planu.
Voleo bih da cujem vase kritike, svaka ideja je dobrodosla.

www.petreptilez.rs

Zahvalio bih coveku odgovornom za pravljenje sajta, Dimitrov Bratislavu, clanovima foruma Esdy i Nenad na fotografijama, kao i ljudima sa deviantart.com.
Ako neko od vas ima zanimljivu fotku da se obogati galerija, mozete da mi pustite na PP - hvala unapred!

silwert
04.05.11., 21:36
ekstra sajt jako mi se svidja sam dizajn i slikice :icon_salut:

MrFuzzums
04.05.11., 21:39
Sajt je odlican, lep, jasan nije pretrpan svakakvim glupostima svidja mi se a to ti kaze neko ko se bavio izradom web sajtova :D. Jedina zamerka bi bila galerija, ne znam sto ste se odlucili za takvu galeriju, moram da ciljam da bih stigao do slika u pozadini, trebalo mi je vremena da provalim da treba dupli klik na sliku da bi se povecala i trebali ste da koristite jquery a ne flash. Ovo je moje misljenje pa i sugestija :) Inace super su fotke...

Bluie
05.05.11., 00:19
Hvala obojici :)

Sto se tice galerije, bilo je nekoliko u opciji (ja se ne razumem preterano), a ova mi je izgledala zanimljivo. Ne nameravam bas puno slika da ubacujem, ali cu vremenom kako skupljam nove, da menjam neke stare, tako da ce ostati koliko-toliko pregledno.

darkomarkovic21
05.05.11., 17:02
Svidja mi se kako je sajt odradjen... Svaka cast... pozzzzzz :)

Slideshow je posebno mocan... :D

gagi
05.05.11., 17:10
Sve pohvale :).

Dragan Gacic
05.05.11., 17:12
svaka cast :)

zarko
05.05.11., 17:25
sajt ti je ekstra
slike su odlicne
mije galerija po mom ukusu suvise interaktivna...ali ako je ne prenatrpas onda ekstra...moj savet nemoj tonu slika da nabaces jer smara da se rcka ...mada to samo mene mrzi mozda drugi vole ..to ne znam

inace odlicno je sve koncizno ....
samo cepaj care

Tarantul_a
05.05.11., 18:27
Pffffffffff odlican sajt. Svetski izgleda!

Bluie
05.05.11., 22:44
Hvala jos jednom svima :) Galerija ce ostati na nekih 15-20 fotki, tako da ce biti pregledno.

smeshko lepushko
06.05.11., 12:55
uuuu super sajt, dodao sam ga u bookmarks... :) nadam se da ce se uskoro i nesto o kornjacama naci na njemu...srecno!

Sava car
06.05.11., 15:59
Jednostavan i lep sajt, super! :icon_thumright:

D@nijel
06.05.11., 18:36
Sajt je odlican,sve pohvale:)

nickme
08.05.11., 21:08
Super sajt,
Jedna zamerka, u kontakt stavi broj telefona.

Bluie
08.05.11., 21:28
Znam da bi trebalo, ali sam zaobisao tu varijantu, posto sam imao losih iskustava sa objavljivanjem telefona na internetu. Zato sam se potrudio da sve ostale opcije budu dostupne, pa po potrebi se prosledi i telefon, bez problema.

Vlada 71
10.05.11., 15:42
Lepo svaka cast.

Dalibor
10.05.11., 15:52
Lepo odradjeno.Svaka cast

nickme
19.05.11., 22:58
Znam da bi trebalo, ali sam zaobisao tu varijantu, posto sam imao losih iskustava sa objavljivanjem telefona na internetu. Zato sam se potrudio da sve ostale opcije budu dostupne, pa po potrebi se prosledi i telefon, bez problema.
Da u pravu si, cimali bi te vazda :D

DutchSc
25.05.11., 23:43
Odlicno je uradjeno,pregledno,svidja mi se izbor boja i fora sa slikama

serbix
27.05.11., 23:42
Sto se tice sajta svaka cast samo napred.Ali sam ja hteo jos nesto da pohvalim a to je vasu profesionalnost i ekspeditivnost kada je u pitanju narucivanje hrane za reptile kod vas.Prvenstveno sam zadovoljan kvalitetom buba i crva (mislim na velicinu buba i crva) sve je po dogovoru,zatim o brzini slanja a da nesmem zaboraviti da pohvalim i popust na kolicinu .Dakle sve pohvale takvih treba da je sto vise da se razvija teraristika u SRBIJI.

Bluie
28.05.11., 09:30
Hvala, druze, drago mi je da si zadovoljan.

serbix
28.05.11., 17:41
Nemas se zasta zahvaljivati jer je zaista tako.Kad bi svi radili kao ti bilo bi nam lakse.Mi narucimo hranu ili zivotinje i drhtimo plaseci se sta ce u stvari od narucenog i unapred dogovorenog proizvodjac ispuniti.posle bude izvini trenutno nisam imao kvalitetnije ili tako nesto.

nickme
04.06.11., 22:00
Meni svaku put nalazhenje sa Miloshem deluje kao neko dilovanje droge :D. "brate, treba mi 100 crva i 50 buba" :D

Bluie
04.06.11., 23:31
To mora da je zbog naocara za sunce..ili onog osvrtanja na sve strane, da neko ne gleda ::D

Takodje, mali update sajta:
-Novi suplementi u sekciji "Oprema & suplementi"
-Pokrenuta humanitarna akcija doniranja dela zarade Svetskom fondu za prirodu

Detaljnije na www.petreptilez.rs

rpl
05.06.11., 02:18
sajt je fenomenalan... ima sve naj odlike: lep, koristan, human... svaka cast!

Bluie
30.09.11., 12:05
Novi deo sa caresheet-ovima je postavljen na sajt. Ako ima nekih predloga, zamerki na tekst ili bilo sta drugo - sve je dobrodoslo :)

Uskoro ce biti ubaceno jos sheet-ova.