PDA

Pogledaj punu verziju : emisija na diskaveriju - covek ubrizgao otrov crne mambe



patak
12.05.11., 20:19
upravo ima emisija na diskaveriju.
ono incredible people.
lik je ubrizgao 40mg otrova crne mambe. kazu da je to smrtonosna doza.
covek je ubrizgao otrov direktno u venu i nista mu ne fali :D
ne razumem se bas u otrove, a ni kako oni deluju, ali mislim da je ovo zanimljivo :)

Dragan Gacic
13.05.11., 11:28
mozda je imun, mada ne znam, sve je vise senzacionalnih americkih ......:)

Igor Velevski
13.05.11., 11:46
Mozda je tacno....ali ja iskreno ne verujem u ta americka "senzacionalna sranja" (predpostavljam da su americka, jer nisam gledao ovo). Da je to tako sigurno bi bilo nesto vise nego jedna emisija! Ako u Ginis ulazi rekord na primer najveca kobasica od, ne znam koliko metara i ta vest se siri preko celi svet, zamislite sta bi bilo da je ovo tacno...Gde je tu nauka i naucne radnike da se uhvate posla i to u vise zemalja, ne u nekom lokalnom bolnicom, pa da podatke tih proucavanja budu dostupne svakome, a posebno da udju u knjige medicinskih nauka. Kad se to dogodi, onda ovakve vesti i ne bi bile senzacionalne da bi zasluzile da se rade emisije. To je isto kao sto prave emisije gde je neko snimio duha i toliko :), pa da je to stvarno tako bavili bi se naucnici iz raznih zemalja da prouce sta je bilo u pitanju, a vesti bi se sirile svakog casa, da bi se svet upoznao da zaista postoje duhovi i da se to pitanje jednom zatvori.....

patak
13.05.11., 13:28
inace, rekao je taj lik da se valjda rade na nekom protivotrovu i kaze da je on ustvari kao jedna velika ampula protivotrova.
e sad sta znam, ja sam to video, pa reko aj da podelim sa vama. :)
voleo bi da imam jos neke informacije, ali kad nemam.
probacu da nadjem video klip pa cu postaviti :)

eeeeeeevooooooo!!! :D
http://www.youtube.com/watch?v=cF213fgK_zU
namucio sam se, ali sam nasao! :D

Dragan Gacic
13.05.11., 14:05
bas i ja i igor pomenusmo americka sranja, ne znam, gledam ovo ali....

zasto jednostavno nije pustio da ga zmija gricne :)

MrFuzzums
13.05.11., 14:07
Slazem se sa Igorom skroz. Sve i da je imun ne bi moglo da mu bude bas nista, makar bi dobio povisenu temperaturu i groznicu, pa i zivotinje koje imaju imunitet na otrov padnu bezmalo puta onesvescene i treba im neko vreme da se vrate u zivot. 40 mg je prilicno velika doza, makar bi se zateturao. A i mislim da je nezakonito snimati samoubistvo na internacionalnoj televiziji :D

patak
13.05.11., 15:06
ja ne znam nista :D
postavio sam klip, pa vi komentarisite :)
eto, jedino mu je nateklo tamo gde se bocnuo, i malo se zacrvenilo ako se dobro secam

MrFuzzums
13.05.11., 16:03
Odgledah klip, bogami nije mu bilo svejedno. Nije rekao rec od kako je krenuo da radi otrov. Meni ovo ipak izgleda realno, ima ono selo kojima vera nalaze da se bockaju otrovom da bi dobili imunitet od zmija, mislim da se zovu snake handler-i. Kontam i da je i ovaj lik to radio da bi vremenom stekao imunitet. Stavise rekao bih da je zato i pomuzao mambu a ne pustio da ga ugrize, jer bi mu ubrizgala vecu kolicinu otrova nego onu koju moze da podnese. Jednostavno istrenirao se do 40mg dalje od toga bi najebao. Malo su se poigrali sa recima u emisiji on jeste imun na zmijski otrov(u nekoj meri) ali ne na zmijski ujed :) , i dalje je "americko senzacionalno sranje". :D

patak
13.05.11., 16:13
hehe, eto znaci ima ipak nesto u tome :)

Dragan Gacic
13.05.11., 16:50
ljudi, najbitnije je da se slazemo u jednom da je to americko senzacionalno sranje :)

Igor Velevski
13.05.11., 17:35
Ajde ljudi ovaj klip uopste ne daje nista da bi se verovalo......Cak i da ubrizgava otrov, ko kaze da nije predhodno primio protivotrov.....Te mrlje ili crvene fleke po licu koje i ja dobijam kad se umorim i fizicki napregnem, ne javljaju se zbog otrova, nego zbog hiperergiske reakcije. Niti se videlo da je kutijica prazna, niti da stvarno otrov curi iz zmije........I ja sam verovao Gryllsa Beara i divio mu se sta sve radi, a kako je napravljena emisija covek da nema nikakve sumnje. Kad pojavljuje se klip:
http://www.youtube.com/watch?v=3UpSlpvb1is koji otkriva da je u pitanju govno od coveka i on i taj kompletan tim koji radi snjim. Jeste da jede crve i bubasvabe, ali jedu i ljudi na raznim kvizovima kao pobedi strah i t.d. pa i ja bi pojeo lateralisa za 100.000 dolara, kao da je to neka filozofija...Napravio sam paralelu da se vidi kakve prevare stoje iza ovakvih emisija, e sad naravno, nije sve laz, na primer onaj sto guta maceve, ali to rade jos hiljade ljudi po cirkusima, cak je i moja baba gledala gutace maceva pre 70 godina i t.d.

MrFuzzums
13.05.11., 17:47
Ma u pravu si mogla je da bude gluma bez problema, ali poenta je da je ovo sto je uradio(da pretpostavimo da je sve bilo regularno tj. istinito) nije nesto spektakularno i ne bi mogao njegov DNK da se koristi za imunizaciju ljudi od otrova(kako je on rekao na kraju). Stupid Americans

Zlopanja
14.05.11., 14:36
Na pocetki klipa se kaze da svake godine od otrovnica umru stotine hiljada ljudi.
Ja mislim da je to preterano. Ako je neko upucen voleo bih da cujem pravu informaciju.