PDA

Pogledaj punu verziju : Presvlacenje versicolora simptomi?



jovanbabic
12.05.11., 22:01
Pozdrav,
imam versi i interesujeme koji su simptomi presvlacenja, sem naravno toga da nece da jede, dali postoji nesto karakteristicno? Hvala!

loshme10
12.05.11., 23:49
Kod arborealnih T je teze utvrditi kada je presvlacenje blizu, nije kao kod terestrijanlih gde se vidi potamnela opistoma... Jednostavno prestanu da jedu, a na tebi je da cekas... ;)

darkomarkovic21
13.05.11., 10:33
Samo jedno pitanje, sto se tice versicolor, kakva je po pitanju rasta, i koliko moze da poraste???

jovanbabic
13.05.11., 11:56
Malo mi je problem sto se tice toga proveravam joj ishranu nudim nekad jede nekad ne kako joj se cefne tako da pratim, a sto se tice rasta raste do nekih 13 - 14cm

loshme10
13.05.11., 12:38
Ja nemam versi ali imam purpureu, i sto se tice iskustva sa njom, slabije napreduje, ali nije ni cudo s obzirom da tek svaki treci put prihvata hranu, a hranim ih jednom nedeljno. U prevodu, jede jednom u 20 dana! :D Ali to nije problem, ako nista drugo duze ce da zivi! ;)

sale1808
13.05.11., 17:04
Naravno,sto vise i cesce jede......,brze im dodje kraj.....
Eto recimo moja Kostarikanska zebra(Aphonopelma seemani) ima 15 godina i nije jela skoro godinu dana........,koliko primetim,ne fali joj nista.......
Znam da nije ovo tema,ali eto,cisto radi informacije......

jonathan-sic
13.05.11., 20:31
I od mene mali info, Rosea nije jela od dvanaestog m,jeseca. Sve je normalno bilo, pila vodu, plela i bila aktivna. Cak se ne primjeti da je smršala. Jucer prihvatila velikog fobasa dok je do sada odbacivala te sam mislio da ce ici presvlacenje.

Sto bi se opet reklo, nikada ne moze predvidjeti osima u slicaju da recimo naprave postelju ( opet moja solidno oplela, dok je jela ..kao da je postelja..).