PDA

Pogledaj punu verziju : Parket Lak > Voda



LemyKadir
19.05.11., 02:22
Interesuje me koliko je shtetno da radove koji se urade od lepka za plochice, stirodura i boje za beton prelakiramo dvokomponentnim lakom za parket?
TJ da li ce to da utiche na vodu koju piju zivotinje i da li tako prelakiranu pozadinu mozemo da stavimo u akvarium...?

Generalno ovaj lak...

http://www.maxiparket.com/images/lak-za-parket-erlac.jpg

Vlada 71
19.05.11., 15:47
Da se ja pitam taj lak nebi koristio.On je na nitro bazi.Najbolje je da koristis brodski lak.Jeste da se malo sporije susi ,ali je zato mnogo bezbedniji.Pozz.

rpl
19.05.11., 22:15
Da, slazemo se da je brodski lak najbolje resenje, ipak ti preporucujemo da delove koji dolaze u direktan dodir sa vodom, premazes providnim silikonom...
srecno!!!:icon_cheers:

D@nijel
20.05.11., 00:17
Ja sam dva trodelna terarijuma od osb-a lakirao nitro lakom i nista nije falilo zivotinjama.

LemyKadir
20.05.11., 01:12
Ovo shto radim je prvenstveno za akvarijum za kornjache... A trenutno imam taj Nitro Lak i veoma je jak... Mislim da, kada se dobro osushi, nece smetati zivotinjama... Ali rekoh bolje da pitam... Mislio sam da premazem iz 2-3 sloja... :)

Vlada 71
20.05.11., 14:35
Mnogo je jak taj lak.Trebace ti sigurno 10 bana da se taj miris izgubi a mozda i vise.Pa nije ti velika cena za brodski lak 250 din.Pozz.