PDA

Pogledaj punu verziju : Moje tarantule, Izdvojeno iz: moja obitelj tarantula



piranakv
06.06.11., 13:17
E da isloristim priliku pa da vam pokazem moja dva ljubimca inace sam i ja od skora poceo da se bavim ovim hobijem a imam N.Chromatus oko 4cm i Grammostolu P. oko 7cm....a evo i slika na ovom linku...http://s1142.photobucket.com/albums/n608/piranakv/ Naravno obe su pred presvlacenje tako da cu dodati uskoro sveze slike kad se presvuku bice lepse nadam se heheh....pooozzzz....

loshme10
06.06.11., 13:30
Pa ne deluju mi kao da su pred presvlacenje... Aureostriata mozda, a chromatus izgleda kao da se tek presvukao. U svakom slucaju, extra su, samo napred! ;)

mata biolog
06.06.11., 17:10
ja bih rekao obrnuto, nhandu se točno vidi da je potamnio ekstra, i da će biti uskoro veselja . a gramm. mi je reško prosudit jer slike nisu čiste..

loshme10
06.06.11., 18:07
Chromatus sa onolicnim stomacicem da se presvuce uskoro?! Nema sanse! On se skoro presvukao, 100%!

piranakv
07.06.11., 07:25
ja sam Chromatus dobio sa kosuljicom pre dva meseca znaci presvukla se kod lika od kojeg sam je uzeo od prilike pre mozda dva meseca nego sto je stigla kod mene mozda i malo manje nisam siguran e sad po nekom mom iskustvu,citanju,edukaciji,gledanju slika i klipova raznoraznih mislim da ce u narednih mesec dana biti taj proces i kod nje a Grammostola evo je u kucici zatvorena vise od sedam dana i neizlazi iz nje pa se ponekad pitam dali je ziva hehehehe usla je u kucicu i treset je uplela u mrezu i zatvorila je ulaz/izlaz i nemrda odatle vise od sedam dana sacu da vam ubacim sliku da vidite kako izgleda,a znam da treba da se presvuce jer mi je rekao isti momak od kojeg sam uzeo i ovog malog da treba uskoro da obavi to tako da trenutno ona je u fazi presvlacenja i neznam bas tacno koliko to traje al eto kazem da je unutra 8,9 dana sigurno i necu je dirati sve dok neizadje sama naravno,e da nemogu da vam pokazem tu sliku kako se zagradila zato sto mi je ona na telefonu a nemogu sa tela.da ubacim slike na racunar ali uzecu aparat nije mi tu trenutno pa cu slikati da vidite i da slike od Chromatus su starije slikana je pre mesec dana tako da se poprilicno izmenila od tada,ali sve jedno bitno da su lepe,sad spremam jos jednu policu sa dva tera i planiram da uzmem Brachypelma smithi jer mi se svidja ona jaka narandzasta boja po nogama i Grammostola rosea red ako budem uspeo da je nadjem od nekih 7,8 cm jer je jako crvene boje pomesana sa belim dlacicama znas kako dobro izgleda bas me odusevila....!!! :-))))