PDA

Pogledaj punu verziju : e sad je zmija u vrticu, i to sarka buaaaaaaaa :)



Dragan Gacic
11.06.11., 11:16
i naravno opet kurir :) izvinite drugari sto smaram ali me novinari svaki put iznenade :) pa reko da opet podelim sa vama :)
http://www.kurir-info.rs/beograd/sarka-u-vrticu-95370.php

loshme10
11.06.11., 11:58
Vidis sta ti je majstor! Neki ljudi danima ne mogu da nadju sarku i to na onim retkim mestima gde je ima, a kuvarica je nasla u vrticu! :D Mada, ja ipak mislim da su pogresili i da je to bio tajpan od 3m!!! :p

Bifrost
11.06.11., 12:35
to nije poskok na slici?

Graciotello
11.06.11., 12:39
U tome i jeste fora... :) Mada ja msm da su vidili loptastog pitona jer je bio sklupcan( joke) :D

Dendzo
11.06.11., 13:07
Procitao sam gomilu tekstova o pojavi "otrovnih zmija" u Beogradu. Bilo je cak i onih gde je pisalo uhvatili poskoka, a lik na slici drzi belousku u ruci :) To jeste smesno i zalosno sto ljudi nisu edukovani i sto pisu kojekakve stvari, ali bas ovaj clanak mi i nije nesto smesan. Pise da su u okolini vrtica gradiliste i plac gradjevinske firme. Ko zna odakle te firme i gradilista dovoze materijal (kamenje, cigle, blokove), mada vecina dovozi iz okoline Uzica gde svakako ima otrovnica, narocito poskoka. Vrlo je moguce da se neki druskan prosvercovao uz kamenje, jer znam za takve slucajeve. Na kraju krajeva mozda je stigao uz voce i povrce sa juga Srbije.

Dragan Gacic
11.06.11., 14:05
ma nije smesno ako bi to npr stvarno bila sarka, ali verovatnoca za tako nesto je toliko mala da je neverovatno, ajde da trazimo sarku pa ce da shvate koliko je potrebno naci je u prirodi uopste...

najgore je sto se niko od novinara ne potrudi da se bar malo informise pre nego sto napise glupost :)