PDA

Pogledaj punu verziju : Uzgajivaci!!!!!



maja
18.06.11., 20:59
Veliki pozdrav svima. Cula sam sve najbolje o ovome forumu pa sam vam se prikljucila. Imam jedno "veliko" pitanje ja i suprug otvaramo pet shop u Rijeci (Hrvatska) i imamo jako veliki problem za nabavku zivotinja je potrebo uzeti od registriranog uzgajivaca sa racunom, a u hrvatskoj nema ni 1 registrirani uzgajivac. E sada moje pitanje je dali ima neki uzgajivac u Srbiji koji ima registrirani obrt, te ako ima neko u srbiji koji ima svoj pet shop da mi malo objasni kako ide to sa nabavkom zivotinja. mi smo imali u planu 3-4 vrste zmija, 3-4 vrste gustera i 7-10 vrsta tarantula (za pocetak). ako netko zna nekoga ko ima registriran obrt mi vadimo papire za prenos preko granice ako nema u Srbiji dali znate dali ima u Madjarkoj ili negdje blize? unaprijed hvala na odgovoru i oprostite zbog ovolikog teksta.

rudios
20.06.11., 08:41
http://www.gfhamster.com/

kimo
20.06.11., 10:55
Uf, baš im je slaba ponuda egzota, a i to su verovatno većina vrsta iz divljine, što nikako nije dobro za kupce...

loshme10
20.06.11., 17:50
A da ne pricamo sto je pod ponudom Aphonopelma seemani slika Acanthosurria geniculata... Izgleda da ne znaju ni koju vrstu prodaju...

maja
20.06.11., 18:06
Hvala vam puno na odgovorima. znaci u Srbiji nema registriranih "normalnih" uzgajivaca? Zanima me kako trgovine nabavljaju? Ako mi neupali Srbija morat cu u Mađarsku. Hvala svima i veliki pozdrav

zarko
20.06.11., 22:40
sve sa ne cites liste ide po petsopovima ....takvo je moje iskustvo jer uzimaju kod mene ..ali cene su im 2X jace nego kod mene pa im prodaja ne ide blistavo ali opet redovno se javljaju ...
zavisi od kupovne moci
cites zivotinje ne unosi u radnju

meegi
01.03.12., 13:15
Pozdrav!
I ja sam nova na sajtu i takodje imam problem kao prethodni clan.Planiram da otvorim zooshop pa se sada raspitujem za sve sto mi je potrebno.Vidim da ljudi imaju veliki problem sa registrovanim uzgajivacima pa me zanima koja je procedura da se ja registrujem kao uzgajivac?

Satyr
02.03.12., 12:28
sada je situacija malo drugačija nego prošle godine, pa imamo i neke registrovane odgajivače zmija :)