PDA

Pogledaj punu verziju : www.teraristika.ba - Prvi BH portal o teraristici.



Osigurach
24.06.11., 00:43
U cilju razvijanja, svima dragog hobija, teraristike, predstavljam vam prvi BH portal o teraristici.

www.teraristika.ba (http://www.teraristika.ba)

Portal udruzuje sve ljubitelje teraristike i terariumskih zivotinja.
Nakon izvjesnog vremena, planirano je osnivanje udruzenja, kojim chemo pokushati da se izborimo za pravi zakon, tj. da se ukine zabrana prodaje egzotichnih zivotinja.. Jer po nashem zakonu u BH, nije definisano sta su to egzotichne zivotinje..

Sve pohvale, kritike i prijedlozi su dobro doshli..
I naravno otvoreni smo za dalju saradnju sa ovim portalom (teraristika.org) sve u cilju razvoja teraristike na prostorima balkana..
Unaprijed hvala..

MrFuzzums
24.06.11., 01:14
Svaka cast odlican je sajt. Nemam kritike bas mi se svidja :D

nenad
24.06.11., 01:24
Samo napred, kolege! Ali, jedna kritika, bacio sam pogled na brzinu ne tekstove o zmijama, nemam sad vremena detaljno da čitam, ali sam video da piše ovo za bou constrictor: "Ove zmije rastu cijelog svog zivotnog vijeka, pa su svake godine sve deblje i duze, a prosjecna duzina se krece izmedju 3-4 metra, no nerijetko dostizu duzinu i do 6 metara, pa i vise,zenke su u pravilu duze od muzjaka.". To baš i nije tačna informacija, pa vas savetujem da je ispravite. Koliko ja znam, samo jedna boa je prešla 4m u dužini (oko 4,2), ostale su obično kraće od 3m. Neko će možda odustati od čuvanja boa ako pročita da rastu i do 6m ;)
"Postizu tjelesnu masu preko 30 kilograma... Na glavi imaju udubinu (osijetljivost na toplinu)koja "detektira" plijen." - Ovo takođe nisu tačne informacije. Čini mi se da su ovo sve podaci za anakondu, pre nego za Bou constrictor.
Na zamerite zbog kritike, sve najbolje!

Graciotello
24.06.11., 01:29
Svaka cast, odlicno uradjen sajt... Dosta obilnog teksta i kvalitetnih slika...
Samo napred!

Osigurach
24.06.11., 01:33
Samo napred, kolege! Ali, jedna kritika, bacio sam pogled na brzinu ne tekstove o zmijama, nemam sad vremena detaljno da čitam, ali sam video da piše ovo za bou constrictor: "Ove zmije rastu cijelog svog zivotnog vijeka, pa su svake godine sve deblje i duze,
a prosjecna duzina se krece izmedju 3-4 metra, no nerijetko dostizu duzinu i do 6 metara, pa i vise,zenke su u pravilu duze od muzjaka.". To baš i nije tačna informacija, pa vas savetujem da je ispravite. Koliko ja znam, samo jedna boa je prešla 4m u dužini (oko 4,2), ostale su obično kraće od 3m. Neko će možda odustati od čuvanja boa ako pročita da rastu i do 6m ;)
Na zamerite zbog kritike, sve najbolje!

Realno i iskreno..
Tekstovi su napisani, na vrat na nos..
Bilo mi je bitno da zavrshim site, da ga pustim u rad i sad chu polako da se "igram" sa finesama i tekstovima..
Svi ste dobro doshli, kako sa svojim ljubimcima, tako i sa komentarima, postovima i uceshcem na forumu..

Hvala na podrshci !

EDIT:

Naravno da ne zamjeram zbog kritike Nenade tu smo da pomognemo jedni drugima..
Cak sta vishe, mozda to sam i nebih primjetio, jedan dio tekstova sam pisao ja, jedan dio djevojka, pa mozda bas zato ima nekih malih gresaka.. Koje chemo naravno vremenom da ispravimo.. :D

vudo
24.06.11., 02:18
sajt je odlican, slike su dobrog kvaliteta, nadam se da cje uskoro da se dopunjuje textovima i bicje savrsen, sve najbolje u buducjem radu :)

Cold_Beer
24.06.11., 06:46
Lepo,lepo. Drago mi je da se teraristika dosta brzo razvija u nasem podneblju u poslednje vreme, koliko mogu da zakljucim i da nas ima sve vise i vise :)

Lizard_King
24.06.11., 17:41
malo zeza site ..?? ko žmigavac , malo radi malo neradi

Osigurach
24.06.11., 17:56
malo zeza site ..?? ko žmigavac , malo radi malo neradi

To je samo trenutno, radi servera, i postavljanja zastita.. :icon_salut:

terarist
24.06.11., 18:12
Sajt je ok,samo preporucujem da prekopiras npr za biljke i to odavde,i ako bise slozili ostali naravno i mozda isto tako i od kime ili zarka mozda sa njihovoh sajtova ako im nije problem.za sad je super a vjerovatno ce i ostati tako ;)