PDA

Pogledaj punu verziju : Stigle Versicolor i Cyan...Par pitanja.



Axe Marko
25.06.11., 19:29
Rekao sam da cu otvoriti temu kada stignu.:)Tarantule su od Kima,hvala mu,stigle su u rekordnom vremenu.:)Tarantule su male,cyan je super,hasao je,aktivan...Versicolor takodje,samo sto nema 2 prednje noge sa desne strane,ali ok,regeneracija ce valjda to ok...Nasao sam jednu u terarijumu.Da se zna,Kimo je ispao fer i korektan i rekao da ce mi zameniti ako ne zelim da sacekam da se to sredi.Zanima me kako mogu da im vlazim sada treset dok su ovako male u bocicama?I da li imate bilo sta da dodate za ove dve vrste sto se tice cuvanja na sta bi trebao da obratim paznju?Hvala unapred,caos.

Graciotello
25.06.11., 20:00
Kod cyana nafajtas malo onako treset, ne mnogo, jer ne voli vodu... A kod versi ja mislim da ide vise vode .... I to sipas 1 nedeljno..... Izabrao si jako lepe tarantule... :D

Axe Marko
25.06.11., 21:38
Dvoumio sam se dosta izmedju te dve i na kraju rekoh ko ga j*** i uzeo obe.Imam i Chromatusa pored njih,7cm.Prozdrljivac mali.:)Hvala covek.Jos samo ovo sa nogama da se sredi.Pozz

gagi
25.06.11., 22:42
Rekao sam da cu otvoriti temu kada stignu.:)Tarantule su od Kima,hvala mu,stigle su u rekordnom vremenu.:)Tarantule su male,cyan je super,hasao je,aktivan...Versicolor takodje,samo sto nema 2 prednje noge sa desne strane,ali ok,regeneracija ce valjda to ok...Nasao sam jednu u terarijumu.Da se zna,Kimo je ispao fer i korektan i rekao da ce mi zameniti ako ne zelim da sacekam da se to sredi.Zanima me kako mogu da im vlazim sada treset dok su ovako male u bocicama?I da li imate bilo sta da dodate za ove dve vrste sto se tice cuvanja na sta bi trebao da obratim paznju?Hvala unapred,caos.

Možeš da vlažiš tako što napuniš špric vodom i nakapaš po tresetu.Obrati pažnju na ventilaciju naročito kod A. versicolor.Noge će se regenerisati tako da nema brige.

Vlada 71
26.06.11., 11:23
Slazem se sa gagiem spricem nafajtas po tresetu i to ti je to :)

Axe Marko
26.06.11., 13:03
Sinoc sam premestio Versicolor u malo manju bocicu posto je bila u nekoj kutijici.Treset joj je bas mokar i zabo sam joj drvce koje doseze pola bocice da moze da plete.Hvala na pomoci.:)