PDA

Pogledaj punu verziju : Koja škorpija zadovoljava sledeće uslove...?



darkomarkovic21
21.07.11., 17:47
Koja škorpija zadovoljava sledeće uslove?:
-raste do 10cm
-ne zahteva preveliku vlagu
-nije mnogo otrovna
-nije previše agresivna
Hoću da kupim drugaru za rodjendan ali se ne razumem, a pre svega znam da nebi voleo nešto što raste preveliko i početnik je pa ne želim ni neku preterano otrovnu...

Vlada 71
23.07.11., 22:34
Sto je skorpija manja to je otrovnija ja bih ti licno preporucio imperatora oko 20 cm mozda i preko nzm tacno ali je ubod bezazlen :)

DigiNS
25.07.11., 03:19
I ja bih mu to preporucio ali nikog do sad nisam video da ima male imperatore sve nesto veliko prodaju i to za dublji dzep sto se tice moje neradnicke finansijske situacije :D

darkomarkovic21
25.07.11., 18:41
i to za dublji dzep sto se tice moje neradnicke finansijske situacije :D

I moja situacija je takva, :p tako da i to utice dosta na odluku ;)

Muffy
25.07.11., 19:31
Mozes da uzmes B.jacksoni, i ja sam istu narucio kod Kima...malo znam o njoj, ali koliko znam mala je i slabo je otrovna, a lepa je dosta...pogledaj je pa ako ti se svidi... :)

A da, kosta 7 eura...

P.S. Ne znam bas za agresivnost, ali valjda bi trebalo da se krije kad je nesto uznemiri, a mislim da zahteva malko vecu vlagu...

Vlada 71
25.07.11., 21:20
Uzmi S.maurus ja sam od kima uzeo ja msm da sam ga platio 30 eura nmg tacno da se setim jeftinije od toga tesko da mozes da nadjes nije otrovna jacina otrova je kao kod imperatora nije agresivna i raste manje od imperatora :)

Muffy
25.07.11., 21:53
Tesko da moze da nadje skorpiju jeftiniju od 30 evra? Wtf... :O

edit: Ti si verovatno uzeo odraslu skorpiju...