PDA

Pogledaj punu verziju : mislim da mi je crvenouha bolesna....



vuleks96
23.07.11., 15:59
imam jedan prob.... danas sam primetio da joj se na na zadnjim nogama/perajima ljusti koza.... izgleda kao papir kad se pokvasi.... (inace joj se ljusti i oklop ali ovo do sad nisam video) i jel problem sto je jako jako jako dugo pod vodom? skoro ni ne izlazi iz nje

Vlada 71
23.07.11., 16:32
To sto joj se oklop ljustio to je normalno znaci da raste i mojoj se ljusti oklop a mislim da sto joj se ljusti koza nije nista opasno dugo vremena provodi pod vodom jer se jos nije privikla nije nista strasno to vecina malih kornjaca radi :)

Dendzo
23.07.11., 18:38
Normalno je i da joj se ljusti koza u malim kolicinama. Mada, ukoliko se koza ljusti preterano to je posledica hlorisane vode.

vuleks96
23.07.11., 23:27
hvala Dendzo (http://www.teraristika.org/forum/member.php?u=2570)... samo me zanima kako da smanjim preteranu kolicinu hlora u vodi?

Vlada 71
24.07.11., 01:34
Pa koristi stajacu vodu a ne direktno cesmovacu napuni nekoliko flasa vodom u zavisnosti koliko hoces da sipas u terarijum i neka stoje nedelju dana ili vise pre nego sto sipas :)

nightwolf
24.07.11., 10:48
ako koristis odstajalu vodu,ona ne sme biti u zatvorenim flasama,jer hlor nema gde da izadje.a imas i u pet sopovima da kupis neku tecnost,ne znam tacno kako se zove,za neutralizaciju hlora.