PDA

Pogledaj punu verziju : Hitno!!!!!pomoc za hrcka mozda je umro



insektman
27.07.11., 11:04
LJUDI HRCAK MI SE NE MRDA MOZDA JE UMRO NISAM SIGURAN,JAKO JE MLAD KUPIO SAM GA PRE PAR DANA I BILO JE SVE OK KAD ONO JA GA JUTROS OSTAVIM KOD KUCE SAMOG I MISLIM SPAVA,PIPNEM GA ON SE POMERA,STAVIO SAM MU PARCE LUBENICE I OTISAO KOD BABE,KAD SAM SE UVECE VRATIO ON JE BIO U ISTOM ONOM POLOZAJU JUTROS I LUBENICA NIJE BILA TAKNUTA.leto je,mad aje ovih dana bilo hladnjikavo ali je bio u mojoj sobi,molim vas pomozite

NecrovoX
27.07.11., 11:39
Pa obično je lako provaliti el neki glodar živ ili ne. Ako je mrtav verovatno se već i ukočio. Ako je živ, a i dalje tako bezvoljan idi kod veterinara.
Ako se ceo dan nije mrdnuo iz mesta onda verovatno nije baš super.

vuk
27.07.11., 11:45
Ako se pomera onda definitivno nije umro :)

Salu na stranu...oni puno vremena provode spavajuci u gnezdu koje sami naprave, mozda samo spava...
Ako temperatura padne ispod 10C ulaze u hibernaciju, ali ne verujem da je to slucaj, s obzirom da nije bas tako hladno napolju.
To sto nije jeo ne mora nista da znaci...mozda nije gladan...

insektman
27.07.11., 16:24
ukocen je,izneo sam ga na sunce sad ali izgleda da je mrtav :(

Muffy
27.07.11., 16:34
Mozes li pretpostaviti od cega je umro? :/

insektman
27.07.11., 17:16
mislim da je zbog lubenice tek sam sad procitao na netu da ne smeju da jedu lubenice,a prodavac mi rekao da smeju :(

i jos nesto kako da prepoznam pol sirijskog hrcka?

Vlada 71
27.07.11., 21:45
Sledeci put kada kupujes novog ljubimca,pro se raspitaj preko foruma,pa kada sve lepo procitas onda u kupovinu.Ne svi ali uglavnom prodavci su samo prodavci.Pozz.

renatafajs
28.07.11., 02:22
Evo ja cu da ti poklonim gerbila.oni ne umiru tako lako i uopste ne spavaju :)