PDA

Pogledaj punu verziju : Nemirna Lasiodora Parahybana



Vaskezz
28.07.11., 17:42
Pozdrav svima.

Ova moja Lasiodora je stara oko 4 godine, prilično je velika, jede redovno (i mnogo), a živi u staklenom terarijumu od 20tak litara. Konstantna vlažnost oko 75% i ukratko - sve kako treba. U poslednje vreme je mnogo bre nemirna, stalno pokušava da izađe napolje... To je naravno nemoguće jer imam stakleni poklopac sa gomilom rupa za vazduh, ali praktično svaki dan se tu nešto kao cima, čačka otvore i pokušava da podigne poklopac. :D Sad mene zanima jel' to normalno ponašanje i da li su i vaše u tom fazonu?

Bifrost
28.07.11., 18:07
Slika? Da nije muzijak?

Cold_Beer
28.07.11., 18:17
Ja imam zenku Lasiodoru od preko 20 cm koja to redovno radi po nekoliko dana,pa se onda smiri,pa onda opet i tako u krug. Ne znam sta joj to znaci,nekad i grize poklopac.

vudo
28.07.11., 19:08
meni se slicno desavalo sa B. boehmei, 4-5 dana je ludovala na sve strane, i evo sad mirna.

Bleach
28.07.11., 19:31
ja isto imam L.parahibanu ima dosta tripovo previ grumenje od treseta stalno cisti nesto terarijum penje mi se uz neke biljke do vrha terarijuma pa padne i tako ! Mislim da je to normalno ponasanje! i da ako je polno zrela zenka moguce da je dobila samo puzdanje pa da bude agresivna i neda da je izvadis :) polako sa njom :)

Vaskezz
28.07.11., 20:13
Aj videću da je uhvatim u nekom položaju za fotkanje. Mada, aparat mi i nije neki... Cold Beer, i moja ima te periode mirovanja, pa period ludovanja, sa sve griženjem poklopca. :D