PDA

Pogledaj punu verziju : Za gustere znam,ali...



Short Stuff
29.07.11., 15:57
zZnam da vecina gustera zna da pliva,ali jel znaju leopard gekoni?Pitao sam sve koji se iole razumeju u teraristiku,i ne znaju...Jedan mi samo rekao da znaju,ali on je samo zmije imao do sad,tako da nisam bas 100% siguran u njega...Ako neko zna neka odgovori...Hvala u napred!

sascha
29.07.11., 17:27
leopard geckoni mogu da plivaju. ali ako budes stavljao da plivaju . vodu stavi samo malo.(zapamti) nesme da im pokrije celo telo

Short Stuff
29.07.11., 17:33
Cek,a kad bi ih stavio u,lupam pola metra duboku vodu,jel bi se udavili ili plivalo???

sascha
29.07.11., 17:44
izdrzali bi mozda 30 sec ili tako nesto, aliovako mozes uvek http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4MfRoB90lds

npetrovic
29.07.11., 18:24
Umes li ti da letis? Mozda i znas samo nisi probao , pokusaj pa nas obavesti :))))))))))))) salim se naravno, ne plivaju ali mogu da se kupaju, plitka , mlaka voda. Pozdrav.

darkner
29.07.11., 18:36
stvarno ne vidim svrhu ovakvih tema.
ako bi ga stavio u pola metra da li bi znao da pliva?pa kakve to veze ima...ako hocesh da ti ljubimac pliva,kupi kornjachu ili ribice...sem ako ne planirash da vodish gekona na more.
ovih dana se pojavilo gomilu bespotrebnih tema i gomilu istih pitanja...koje su prozvakane na skoro svim temama....samo su ljudi lenji da malo izlistaju forum..a samim tim se zatrpavaju neke dobre i potrebne teme...dajte neku svashtaru na svakom podforumu,da ne moramo sve ovo da chitamo:)))

Bleach
29.07.11., 18:45
Darkner svaka cast na odgovoru slazem se sa tobom u potpunosti :)

Bifrost
29.07.11., 21:34
A zasto odmah pretpostavljate sta ce neko da radi sa sa necim? Mozda covek samo pita sta bi se desilo kad bi gekon upao u vodu....

darkner
29.07.11., 21:52
"Cek,a kad bi ih stavio u,lupam pola metra duboku vodu,jel bi se udavili ili plivalo"
mislim da je ovo dovoljno jasno shta je mislio....chak i da nije bash me zanima gde to moze gekon sluchajno da upadne u pola metra vode ako ga drzish kao kucnog ljubimca?
i nije poenta samo shto se ove teme tiche...ima ih gomila..nemirna tarantula i slichno:)

Vlada 71
29.07.11., 22:55
Pa ako ima ljude interesuje za vas su to glupe teme ali za njih nisu ...

NecrovoX
29.07.11., 22:55
Niko te ne tera da čitaš, a svako ima pravo da pita ono što ga zanima, ti prati teme koje tebi odgovaraju. Zato je ovo forum.
Možda je dečko hteo da pita čisto informativno, ne vidim ništa loše u tome.

Bifrost
30.07.11., 09:54
Pa i meni tako deluje pitanje... Mene zanima da li boa leze zive mladunce proguglam vidim da je tako... Ali nekog zanima da li gekon moze da pliva kao obican guster ili bi se udavio u takvoj situaciji... Malo je teze za proguglati... xD hehe.

darkner
30.07.11., 10:38
i to shto kazesh:))
shalu na stranu...neka radi ko shta voli,pogreshno ste me skapirali.....samo znam da sam ja 90% stvari nauchio na ovom forumu..otvorio sam jednu ili nijednu temu....svi znamo za tri,chetiri choveka...koji su ovde mnogima pomogli..ti ljudi ne pishu ni na jednoj od ovih tema...zato shto su vec x puta dali odgovore na iste...i sad recimo gekon ti dobije infekciju ochiju(shto se chesto deshava)dodjesh na forum i treba ti dva sada da nadjesh odgovore shta bi trebalo da radish..ali zato znash da li gekon ume da pliva i kako grize:))
samo kazem da bi najbolje bilo da ima neka instant tema gde ce se postavljati ovakva pitanja...
izvinjavam se ako sam nekog naljutio:)))

Bifrost
30.07.11., 14:38
pa upravu si vise je tema za kafic...