PDA

Pogledaj punu verziju : Mrtva T?????



KADJOMANIA
06.08.11., 04:15
Ne znam sta da kazem osim da moja L.parahybana od 12cm ne mrda://bukvalno je sklupcana u cosku terarijuma i ne mice se????ne reaguje na dodire.Jela je normalno svaki dan...nije odbijala hranu a evo sad to vidim:/ wtfff sta se desava??

Cold_Beer
06.08.11., 04:33
Jel su joj savijene noge pod telo?

VeNoM-StinG
06.08.11., 05:15
Ako je na ledjima ne diraj je mozes je ubiti dok se ona presvlaci, a ako su noge ispod tela sklupcane kao sto je Cold Beer rekao onda je uginula.

KADJOMANIA
06.08.11., 14:29
Sinoc je bila sklupcana u cosku i nije se pomerala,a noge joj nisu bile savijene pod telo...Evo sad je vidim u pokretu...Sta li je bilo ne znam...Izvinite za cimanje ljudi

loshme10
06.08.11., 14:49
Pa nije joj bilo nista! Normalno je da T provede 90% vremena stekajuci se u jednom mestu...

sale1808
06.08.11., 14:51
Ne mora uvek da ugine,a da su joj noge savijene ispod tela......
Imao sam slucaj da je T uginula,a da je bila u skoro svakodnevnom normalnom polozaju.....
Ako je uginula,primetices recimo po abdomenu da je omeksao,odnosno izgubio tecnost.....,i naravno,pauk ne pokazuje nikakve znake zivota prilikom dodira..
Ali ako nisi bas iskusan,bolje je ostavi neko vreme,u slucaju da je presvlacenje....,iako bi i tada trebala da se mrda s vremena na vreme.......
Drago mi je da je sve ok......(sada sam procitao zadnji post),ali sam u medjuvremenu vec napisao.....
Uostalom,ne skodi neko iskustvo......

KADJOMANIA
06.08.11., 17:21
pa nisam nesto iskusan sto se tice T...ovo mi je prva inace..Sinoc je bila sklupcana da ponovim o5 u cosku i nije reagovala na dodir...ne znam sta joj je bilo...a cackao sam je bas ono tij GNJAVIO a ona kulira :D presvlacenje je daleko...sledeceg meseca ocekujem