PDA

Pogledaj punu verziju : C.cyaneopubescens ili B.Smithi



vaki
18.08.11., 00:02
Znaci kako sto to tema kaze, jedno ili drugo, nmg oba dve :( Inace uzeo bih male T 2-3cm... Sta preporucujete cyano ili smithi, i zasto?

mata biolog
18.08.11., 00:17
po mom mišljenju cyana uzmi, nećeš pogriješit, jako je aktivan i atraktivan pauk, jako puno plete, izuzetno brutalan prema plijenu i onima koji ga provociraju ;)
govorim to, jer ga ja imam, a za b. smithi ti ne mogu reći konkretno, nemam ga , a niti namjeravam jer mi je malo preisfuran, maltene ga svatko ima.. kao i sve brachypelme dosta sporo rastu, nisu neki pletači, znaju odbijati hranu po tjedne pa i mjesece.. a cyano će ti rijetko kada odbiti klopu, osim naravno kada je pred presvlačenje..

zaključak: nabavi si C. cyaneopubescensa..:D

VeNoM-StinG
18.08.11., 00:59
Zavisi kakve volis :) ako hoces da gledas kako plete definitivno cyaneo , a i prelep je , :) znaci Cyaneo

Axe Marko
18.08.11., 01:40
Matori uzmi Cyana,imam ga takodje.Odusevljen sam paukom.Neces pogresiti ni malo i jos bolje ako uzimas malog,taman ces da pristustvujes transformaciji.:)

wolf_036
18.08.11., 01:41
Uzmi obe ;)

Sinbad
18.08.11., 01:53
po mom mišljenju cyana uzmi, nećeš pogriješit, jako je aktivan i atraktivan pauk, jako puno plete, izuzetno brutalan prema plijenu i onima koji ga provociraju ;)
govorim to, jer ga ja imam, a za b. smithi ti ne mogu reći konkretno, nemam ga , a niti namjeravam jer mi je malo preisfuran, maltene ga svatko ima.. kao i sve brachypelme dosta sporo rastu, nisu neki pletači, znaju odbijati hranu po tjedne pa i mjesece.. a cyano će ti rijetko kada odbiti klopu, osim naravno kada je pred presvlačenje..

zaključak: nabavi si C. cyaneopubescensa..:D

U potpunosti se slazem sa Matom ;)

Vlada 71
18.08.11., 12:13
Ja bih ti preporucio C. cyaneopubescensa, ima mnogo lepe boje, ja nju imam nikad ne odbija hranu, i mislim da brze raste od Brachipelma smithi ...

mata biolog
18.08.11., 14:16
Ja bih ti preporucio C. cyaneopubescensa, ima mnogo lepe boje, ja nju imam nikad ne odbija hranu, i mislim da brze raste od Brachipelma smithi ...

svakako i definitivno brže raste, a i stalno mijenja boje. svakim presvlačenjem te iznanađuje!!