PDA

Pogledaj punu verziju : Pobegla Lycosa iz terarijuma -.-



Volfgang
18.08.11., 02:27
Malo pre mi je Lycosa pobegla iz terarijuma :(. Ili ju je pojela bogomoljka.. :th_ask:

marko_pa
18.08.11., 10:20
A drzao si ih zajedno?

nenad
18.08.11., 11:17
Meni je jednom tako nestao pacov. A držao sam ga u terarijumu sa zmijom. Verovatno je pobegao, ne verujem da bi ga zmija pojela. Nego, zaboravio sam sve da vas obavestim, a trebalo je to da uradim. Tebi je baš dosadno?

Vlada 71
18.08.11., 12:15
Hahahhahahahahahhahahaha ti drugi put nemoj da ih drzis zajedno :)

Volfgang
18.08.11., 15:49
Stavljam glupe teme iz razloga zato sto kad stavim imperator,niko nista ne pise. Ovako stavim nesto sto nema veze s' vezom,i onda vi pisete. Kad pitam nesto sto me zanima,niko nista ne pise.. Tema bude prazna,a za gluposti je uvek puna. Ovo je druga glupa tema od mene.

nenad
18.08.11., 16:22
Pa, znači, ako niko ništa ne piše pametno, onda treba da se pišu gluposti? Pitao si za imperatora, ako ti niko nije odgovorio onda to znači da ih niko nema u ponudi. Niko ništa nije hteo da ti napiše o vrsti, o čuvanju, jer je to već pisano po forumu, samo treba pretražiti. A čak i da nije pisano, niko nije hteo da ti odgovori, jer je na forumu bilo dosta mlađih članova koji su svaki dan "kupovali" neku novu vrstu. Raspitivali se svakodnevno šta da uzmu, ljudi im odgovarali, da bi na kraju odustali od teraristike i otišli sa foruma. Stariji članovi foruma se dobro sećaju ovakvih ispada.

Volfgang
18.08.11., 16:27
Ok. Necu vise pisati glupe teme. Jer sam nasao skorpiju,i prekosutra idem da je uzmem. Ja nisam planirao da odustanem,jer sam vec sve spremio. Samo sam hteo malo paznje jer sam novi,i relativno nemam pojma niocemu. Hteo sam samo malo podrske i pomoci.

nenad
18.08.11., 16:31
Dobio si ti i malo pažnje i podrške i pomoći. Na jednu temu nisi dobio odgovor i to te je pogodilo. Ja lično ne vidim smisao u odgovaranju na poruke nekom ko jedan dan kupuje kornjaču, sutradan guštera, prekostura zmiju, nakosutra tarantulu, pa list bubu, pa.... Ali, drago mi je da si sam rekao da je tema glupa i da više nećeš otvarati glupe teme ;)

VeNoM-StinG
18.08.11., 22:39
Slazem se sa Nenadom... Sve sto hoces prvo pogledaj u ,,pretraga'' otkucas ime vrste i dobijes rezultate sta ti treba . Nece niko da ti odg ako vide da samo zapitkujes kao sto je rekao Nenad : ,,Jedan dan kupujes kornjacu, drugi dan skorpiju, itd ''

Volfgang
19.08.11., 00:08
Ja kupujem sve sto mi se svidja,bez obzira sta je. Jer se ne vezujem samo za jedno. I zato pitam. Uostalom,tebe nisam nista pitao,niti sam ti se obratio.

I nisam pitao ko se sa kim slaze. Niti teram nekoga da se slaze sa mnom,niti obrnuto. Koliko sam provalio,ti gde god vidis Nenadov komentar ti dodajes tvoj. Koj moj se mesas,kad ja i on razgovaramo? Kakve ti veze imas sa ovim?

darkner
19.08.11., 00:13
strashno:)))

marko
19.08.11., 00:29
...Uostalom,tebe nisam nista pitao,niti sam ti se obratio.Nije ti u redu ovaj stav. Tema je javna, prema tome svako ima pravo da učestvuje u diskusiji.
Ti ne možeš zabraniti nekome da napiše svoj komentar, to je valda jasno?

Ovu prepirku koju ste počeli nastavite preko privatnih poruka.
Temu zatvaram na neko vreme.