PDA

Pogledaj punu verziju : Dupleks za gerbile!



marko_pa
26.08.11., 12:39
Evo kako izgleda terarijum za gerbile koji sam pravio za moje nove ljubimce.
Trenutno je neopremljen ali danas ubacujem njihovu kucicu, merdevinice za pentranje...
Dimenzije su 65x40x50 gde je 50 visina. Staklo 4mm a ventilacija aluminijumska zica
(za komarce) dimenzije 30x65. Sta mislite o projektu? Da li je previse za par gerbila
sa obzirom na to da dobar deo ljudi drzi dve cincile u tolikom terarijumu?

Aleksandar_Mk
26.08.11., 14:00
druze sta veci to bolji,ja imam par cicncile i ih cuvam u kafez 2x1x1 m,i imam par feretke koji su u 2x2x1 m kafez .... a moze da se cuvaju i u 50x50x40 cm kafez ali zosto da ta zivotinja da nema prostora gde da se svrti ili gde da izvrsuje nuzdu...da seoseca ako da je u zatvor... sta veci prostor mozemo da im pruzimo oni se osecaju bolje... feretki kad su biliu mali kavez bili su agresivne nervozne,a sada su maze...
dovolan ti je taj terarium za par gerbile... ja cuvam par hrckove u 80x50x50.pozdrav

The Zaba
26.08.11., 15:31
pitaj feretke da li hoce da me prime ko cimera :P

renatafajs
26.08.11., 18:15
Terarijum je savsen i nije uopste veliki sobzirom da ces uskoro dobiti prinovu :))))

Najbolje je da ubacis neke velike grane jer ce te merdevinice i kucicu da pojedu :))))))

marko_pa
27.08.11., 10:29
Sklepao sam merdevine za prvo vreme i nabavicu im sigurmo neke zanimljive grane za
pentranje. Da li im odgovara drvo bagrema? Imam neke ideje za kucice i ostali enterijer od tog drveta.

Dejan88
27.08.11., 14:47
Ubaci slike kad sve bude gotovo :)

marko_pa
27.08.11., 22:55
Sa ovakvom postavkom ce morati da se zadovolje jedno vreme dok ne
nadjem vremena da odradim nesto ozbiljnije.
I kada nemam vremena u toku dana za njih odvojim bar pola sata,
Ali to je samo u igri a ne nesto konstruktivno.