PDA

Pogledaj punu verziju : Prvi mravi, sta sad????!!!!



URosh
30.08.11., 01:23
Evo stigli su mi prvi mravi i u epruveti su sta sad sledece da radim gde da ih prebacim cime da ih hranim i tako to.... bio bih zahvalan na odgovorima... Hvala

DigiNS
30.08.11., 02:55
Evo stigli su mi prvi mravi i u epruveti su sta sad sledece da radim gde da ih prebacim cime da ih hranim i tako to.... bio bih zahvalan na odgovorima... Hvala
Ostavi ih u epruveti dok se ne namnoze na makar 30 radnika.....hrani ih medom ali jako tanak sloj da se ne podave u njemu jer su smotani malo odnosno smotane posto su sve zenke mravi :D a ponekad im ubaci i nekog lateralisa malog ubijenog naravno i posle ga izvadi da se ne ubudja kada ga malo pojedu

URosh
30.08.11., 13:47
e hvala puno, za sad ih ima oko 13, javljam se kad se nakote :D Hvala jos jednom!!!

DigiNS
30.08.11., 23:51
Tesko da ce se do kraja godine nakotiti vise od 30 ali mozda i hoce... sve u svemu kada se namnoze stavi ih u posudu za sladoled i namazi ivice vazelinom otprilike 3-4 cm sirine i to je to, moras malo da se izblamiras za vazelin u apoteci ali nema veze barem ti mravi nece bezati..

Bifrost
01.09.11., 09:39
moras malo da se izblamiras za vazelin u apoteci ali nema veze barem ti mravi nece bezati..

Ako neces da se blamiras isto otidji u apoteku i uzmi karton kurtona, pa namezes ivice sa tim, ostatak se nece baci xD.

DigiNS
12.09.11., 16:16
Vazelin ti je jeftiniji :D 50 mililitara za 55 dinara...ovde kod mene