PDA

Pogledaj punu verziju : Prosirenje kolekcije



Zlopanja
05.09.11., 11:07
Evo i ja da se pohvalim da sam jutros doneo dve nove T. U pitanju su G. pulchra i X. immanis :)
Pulchra je oko 3 cm raspon nogu i presvukla se pre dva dana, immanis je oko 4 cm i nemam pojma kad se presvlacio :) Jedva cekam da porastu i budu prelepe i sjajne!!! POZZ

mata biolog
05.09.11., 11:10
opa, svaka čast.. to su uistinu rijetke T, barem ovdje na našem području..
daj bubni koju sliku, da vidimo iz prve ruke prinove!!
živio

Zlopanja
05.09.11., 11:29
Malo su istresirane od puta pa su se sakrile u stekove. Cim izadju slikacu :)

E jel zna neko kad immanis pocinje da dobija one roze boje

Laki747
05.09.11., 14:00
X. immanis je super T :)

Vlada 71
05.09.11., 19:08
Pa koliko sam citao lepe boje dobija sa 6-7cm velicine,ne pre.Nabavio si prelepe T.Pozz.

Zlopanja
05.09.11., 22:04
Hvala, hvala :)

kimo
06.09.11., 22:09
Dobija rozu sa nekih 7cm, ali intenzivnija je naravno kada je veći. Mi upravo čekamo da se mužjak napuni pa da ih parimo :)

yowandbm
07.09.11., 13:53
Moj se immanis evo danas presvukao, očekujem da će biti nekih 7-8 cm, sad mi još uvek ne deluje da je promenio onu bebi-boju ali videću kad se malo sasuši ;) Nisam uspeo da vidim pol, košuljicu sam jedva otvorio a lupa mi je neka kineska i nisam uspeo da skontam ništa :mad:

Zlopanja
07.09.11., 15:05
Dobija rozu sa nekih 7cm, ali intenzivnija je naravno kada je veći. Mi upravo čekamo da se mužjak napuni pa da ih parimo :)


Hvala na informacujama :)
Ove sam dobio od drugara koji ih je uzeo od tebe :D

Zlopanja
11.09.11., 16:28
Evo samo malo da osvezim post i da kazem da su malisani super, jedu svaki drugi dan po jednog latera (znam da preterujem al dok su mali neka im :) ) , aktivni su jako i ne kriju se u opste sto mi je jako drago. Nije mi tu aparat da ih slikam al cim ga donesem odmah kacim slicice :)
Immanis je juce pojeo latera koji je bio veci od njega. Da vidite samo koliko je trajalo odlucivanje dal da napadne ili ne. Par puta je cak i pobegao od zohara, ali na kraju ga je ipak savladao :)

yowandbm
11.09.11., 21:02
Moj immanis je već dobio karakteristične boje na karapaksu i abdomenu, presvukao se pre 5 dana. Sad je raspona 7cm pa čisto da znaš zbog boje ;) Kad mi stigne aparat staviću sliku u galeriju.

Zlopanja
12.09.11., 14:47
Svaka cast, ne znam koliko oni napreduju po presvlacenju, ali bi ovaj moj mogao imati 6-7 cm posle sledeceg presvlacenja. Gore u prvo, postu sam naveo da ima oko 4 cm ali ima sigurno vise. Jako su mu dugacke noge :)