PDA

Pogledaj punu verziju : Sugrađani?



yowandbm
10.09.11., 23:41
Ja ne znam gde da postavim ovo pitanje, i po meni nikako nije za otvaranje nove teme, ali ako treba negde da se prebaci administratori to neka urade. Zanima me da li na ovom forumu ima još nekoga iz Vršca sem mene? Tu sam već duže vreme ali nikoga nisam skontao.

hey-ho
11.09.11., 02:03
Kad smo vec kod ovoga, ja bih voleo da se u opcije pretrage uvede i pretraga clanova po gradovima, tj kad se ukuca neki grad da izbaci sve clanove koji su odatle. Ako je to nemoguce dobro bi bilo i na listi clanova pored svakog da pise mesto odakle je.

loshme10
11.09.11., 03:49
Kako nisi skontao, pa znas za mene! :D Mozda sam sad u BG, ali sam rodjen u VS! ;)

yowandbm
23.09.11., 22:44
Kako nisi skontao, pa znas za mene! :D Mozda sam sad u BG, ali sam rodjen u VS! ;)

Tebe znam da znam (jako kasnim sa odgovorom totalno sam zaboravio da sam postavio temu ovde) :D Ali mislio sam da možda ima još nekog. I da...jako me nervira što u polju lokacija ne mogu da ukucam Vršac nego moram Vrsac..stalno javlja da ne valja format :mad:


Kad smo vec kod ovoga, ja bih voleo da se u opcije pretrage uvede i pretraga clanova po gradovima, tj kad se ukuca neki grad da izbaci sve clanove koji su odatle. Ako je to nemoguce dobro bi bilo i na listi clanova pored svakog da pise mesto odakle je.

Ranije su članovi još zamoljeni da upišu lokaciju (pre par godina) ali dosta njih to nije uradilo, što je malo trulo.