PDA

Pogledaj punu verziju : presvlacenje pomoc???!!



nikolazrr
11.09.11., 14:19
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje odnosno problem. Imam 4 male B. Smithi sve su iz istog legla. Sve su se presvukle od prilike u isto vreme pre jedno nedelju dana ali jedna se danas ponovo presvukla znaci 2 put u nekih 8 dana. Da li je to normalno? :) ps. t su male imaju nekih 3cm

Hvala svima i pozdrav

Miroslav
11.09.11., 14:42
Najverovatnije taj prvi put kada si ti mislio da se presvukla, se ustvari nije, nego tek sada. Moguće da si našao neku staru košuljicu.
Nema šanse da se presvuče u tako kratkom vremenskom periodu.

nikolazrr
11.09.11., 15:13
Najverovatnije taj prvi put kada si ti mislio da se presvukla, se ustvari nije, nego tek sada. Moguće da si našao neku staru košuljicu.
Nema šanse da se presvuče u tako kratkom vremenskom periodu.
Sve mi stoje odvojene u malim posudicama i imam ih samo 4 tako da takva stvar ne moze da mi promakne! Evo upravo sad jede kosuljicu ili sta joj vec radi :)

Zlopanja
11.09.11., 15:23
Nikad ne jede kosuljicu. Ni ja ne verujem da se moze presvuci 2 puta za 8 dana.
Ako se nekome desavalo nesto slicno neka se javi... Ja imam malisu pulchru, presvukla se pre 10 dana a pre toga pre 1,5 meseci. 2 puta u roku od 8 dana mi deluje neverovatno.

mata biolog
11.09.11., 16:06
2 puta u roku od 8 dana mi deluje neverovatno.

baš nevjerovatno!!

nikolazrr
11.09.11., 16:19
evo da ne ispadne da lazem, na zalost nemam foke od proslog puta ali ovo je sigurno presvlacenje nisam corav :) a i proslu put je bilo isto sigurno nije bila neka stara kosuljica jer sam kupio treset u pet shop-u napunio posudu i stavio pauka unutra nije iz drugog terarijuma pa da se slucajno nasla tu

http://imageshack.us/photo/my-images/683/dscf0581yf.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/683/dscf0581yf.jpg/

Muffy
12.09.11., 06:18
To mora da je neki kapitalac... :)

Vlada 71
12.09.11., 11:18
Tvoja tarantula je medicinski fenomen, ako se 2 puta presvukla za 8 dana :)

mata biolog
12.09.11., 12:21
Tvoja tarantula je medicinski fenomen, ako se 2 puta presvukla za 8 dana :)

medicinski,. misliš fenomen u zoologiji!!