PDA

Pogledaj punu verziju : PetShop sa hranom za tarantule u Subotici



biljanski
11.09.11., 18:14
Interesuje me da li ima neki pet shop u Subotici a da drze i hranu(bube) za tarantule? :o

markozmaj
11.09.11., 19:00
Šta će ti PetShop kad imaš komšiju ::D

-Blaptica dubia
-Blatta lateralis

Dostupno u svim velicinama i kolicinama,cena zavisi od kolicine!

Info na mail : sucricket@gmail.com
ili MSN : sucricket@live.com

patak
11.09.11., 19:04
Interesuje me da li ima neki pet shop u Subotici a da drze i hranu(bube) za tarantule? :o
ima u fauni. ja sam tamo jednom kupio dubie i nikad vise... preskupo je, a nisu bile ni sve od prilike jednake velicine, nego neke male, a neke mnogo vece.
uglavnom, bolje nadji ovako nekog :)

vladimir
11.09.11., 21:14
pogledaj ovde ima svega a i salje po celoj srbiji www.petreptilez.rs ja sam uzeo Blatta lateralis i super su

biljanski
11.09.11., 21:55
hvala na odgvorima , uzecu ja od marka :D

markozmaj
12.09.11., 03:09
Nije od Marka nego od Homera (Šandora) ::D

djuki
09.03.13., 19:19
Da li bi mogli da mi preporucite cime da hranim moju geniculatu? Za sada joj dajem dubie, ali kako ih ubacim u ter. pocnu da se ukopavaju pa ne znam ni da li je jela :icon_scratch: Mozda da predjem na crve? I da li mogu i gde naci to u Subotici? Hvala

klicakn
09.03.13., 19:25
idi na fejs i imas grupu Exotic animals Subotica... Nadji tamo Sandora ili napisi na stranici kad ti odobre da trazis hranu :D ja svoju hranim sa lateralisima i ne buni se :D zgrabi je momentalno :D a i ne penju se na stranice niti se ukopavaju :D

djuki
09.03.13., 20:08
Znaci da predjem na lateralise? Jer dubie pocinju da me malo brinu :icon_scratch: A sto se grupe tice, nasao sam je i poslao fr. req. pa sad cekam da mi potvrdi. Nadam se da ce biti skoro.

klicakn
09.03.13., 20:16
Pa ja to sto sam citao tu na forumu ,skontao sam da su lateralisi najbolji :D mada mozda i neki crvici (ne znam tacno koji) :D

hey-ho
09.03.13., 20:29
Ako ne nađeš lateralise, za malu tarantulu su sasvim dobre i tenebrije :)

djuki
09.03.13., 20:31
Onda joj menjam dijetu! :D Inace, nasao sam i grupu i Sandora pa sam i njemu poslao req. Nadam se da ce potvrditi.

djuki
09.03.13., 20:33
Ako ne nađeš lateralise, za malu tarantulu su sasvim dobre i tenebrije :)

Hvala hey-ho! Inace, i ova moja je jos mala pa se zato i interesujem. Zelim da joj bas ugodim :D