PDA

Pogledaj punu verziju : Enciklopedia o tarantulama



Vlada 71
16.09.11., 20:58
Zanima me da li neko zna gde ima da se kupi enciklopedija o tarantulama na srpskom jeziku, ne zanima me elektronska :D ?

sascha
16.09.11., 21:57
verovatno da ima na aAmazon.com!! ili ako imas neku vrstu koja te bas zanima mozes i elektronski. mada ako neces onda je tu enciklopedia.

loshme10
16.09.11., 22:58
Koliko ja znam, ne postoji enciklopedija o tarantulama na srpskom jeziku. A najbolja knjiga o tarantulama je verovatno Tarantula keeper's guide, ali je na engleskom.

Shark
04.04.12., 23:02
Znaci nema nijena knjiga onako uopsteno o tarantulama na srpskom a da nije elektronska?

FlyKiwiFly
05.04.12., 00:35
Ja sam se za maturski rad na kraju gimnazije namucio da za literaturu nadjem neku enc na srpskom, ali nazalost nista nisam nasao, to je bilo malo jace od godinu dana tako da je moguce da je nesto i izbaceno :P

Shark
06.04.12., 19:11
Ako neko nesto sazna neka javi ;)

aleksa.stankovic
07.04.12., 12:25
Posto sam iz nisa mogu da ti kazem samo da sam jednom u knjizari video ogromnu knjigu samo o paucima,ali ne verujem da je isključivo o tarantulama,tako da zalim ali nisam upoznat sa primerima na srpskom.

Dule
07.04.12., 12:56
Ja sam na sajmu knjiga,jedne godine,trazio bilo kakvu knjigu o paucima,gledali su me kao da trazim "uvod u pedofiliju"!Cini mi se da bih pre i tu knjigu nasao nego o tarantulama...

FlyKiwiFly
07.04.12., 13:26
Moram se raspitati, teca koji se bavio teraristikom imao je gomilu knjizica o tarantulama, skorpijama, gusterima, zmijama, tako da cu se raspitati gde je nabavio i taman da neku dobijem :D

Ali prva ideja mi jeste bila da na sajmu knjiga trazim :)

Vlada 71
07.04.12., 20:59
gledali su me kao da trazim "uvod u pedofiliju"
Hahahahahhahahah :).

Volfgang
22.07.12., 15:26
Imao sam ja enciklopediju samo o paucima, imalo je dosta i o tarantulama. Ali je sve bilo na latinskom ( ne samo nazivi, nego i tekstovi) 30e sam je platio. Posle toga sam je zamenio za neke druge enciklopedije koje nemaju veze sa ovim.