PDA

Pogledaj punu verziju : insect war



terarist
24.09.11., 09:44
http://www.youtube.com/watch?v=tj-6x9_Pwlk&feature=relmfu da se ne raspravljate koji je jaci :D

TheMaki
24.09.11., 10:41
ne bih da pametujem previse, ali pauk nije insekt ;)
inace dobar video :)

darko c
24.09.11., 12:53
Slazem se sa TheMaki.

Muffy
24.09.11., 14:38
Nisam video da se neko raspravljao o tome ko je jaci od ova dva pauka... ::D :P

Ali dobar video snimak... :D

darkomarkovic21
24.09.11., 14:48
Ej ima mnogo dobrih klipova Monster Bug Wars, gledao sam neke bogomoljke, Å¡korpione, stonoge itd.... Klipovi su do jaja! :icon_salut:

sale1808
24.09.11., 14:53
Zanimljiv je sistem odbrane kod "Pholcus phalangioides"-a.Uvek se tako tresu kada udjem u svoj podrum.
Kao da je hipnotisao "Lampona murina"-u,ili se ona nije snasla na vreme.
Interesantan video....

Dule
24.09.11., 17:06
Jos kao klinac sam bio zaludjen paukovima,skupljao ih i sve stavljao u jednu veliku teglu.Manje vise je svaki nalazio svoje skroviste i ziveo u njemu.Sve do jednog dana nisam ubacio dve te krakate barabe.Za kratko vreme su pobili sve sto se mrdalo u tegli,ne bi li sebi obezbedili dovoljno prostora...a najruzniji su bili...:(To je bio kraj mog cuvanja paukova,sve do pre godinu dana kad dobih prvu tarantulu!:) Gde ste sad Pholcus phalangioides-i,a?

biljanski
24.09.11., 21:00
ja sam bas dosta gledao o ovom White tale pauku na yt.. Onaj lik sto uglavnom ima emisije sa insektima , paucima i reptilima je imao emisiju sa njim, i vala je imao srece da je prosao bez ujeda :) Interesantan video inace :D nikada ne bi ocekivao takav kraj xD

Muffy
24.09.11., 22:06
Ja sam ocekivao ovakav kraj...par puta sam pustao kucne pauke da se bore (pobednika bih pustao na slobodu da prezivi) i uvek je pobedjivao onaj ca dugackim nogama zato sto se branio bas kao ovaj sa klipa... :)