PDA

Pogledaj punu verziju : geniculata i njen malo veci obrok



terarist
01.10.11., 23:50
od kad sam je dobio nikad mi nista nije odbila,i ovdje je vec bila na pola nabubrila i onda reko sad ima da bezi,siguran sam da ce odbiti,umjesto toga gledao sam kako je buba vuze po ciniji i onda sam se vec ozbiljno zabrinuo da je ne ovrijedi i onda se sjetim zuba :eek: ali na kraju je bilo sve oke,nije bilo povreda :icon_cheers:

http://www.youtube.com/watch?v=G0T5wpZNzbw

darkomarkovic21
02.10.11., 00:06
U jbt dal si mogo da joj ubacis vecu bubu? ;) :p

yowandbm
02.10.11., 00:55
Malo si ga preterao...buba je baš vozila...veća je i teža od nje dosta...trebao si 3x manju da ubaciš.

Vlada 71
02.10.11., 01:08
Kolika ti je geniculata :D

terarist
02.10.11., 14:02
ma geniculata mi je luda 100 na sat,sada ja raspon nogu oko 8.5 cm a to je bilo prije 2. presvlacenja msm,nisam siguran.ugl vidi se klasican cep pa uporedi,a to je odrasla zenka dubije,najveca koju sam nasao kod sebe :D

biljanski
02.10.11., 20:50
Velika buba :D Meni se desilo sa parahybanom da se malo namucila sa plenom, ali je buba bila ista kao sto uvek dobije, sve je bilo regularno al joj se ritala u ustima jos nekih pola sata sat .. No srecom izdigla se na vreme da buba ne moze da dotakne dno xD

Muffy
02.10.11., 21:07
Hahaha, buba je k'o bik... :D
Stvarno si trebao manju bubasvabu da joj ubacis... :D

terarist
02.10.11., 21:38
znm,a isto tako znmda se nece ponoviti ,nego me zanimalo oce li i to odbiti,moja napada i na nepoznatoj teritoriji a parahybana na domacoj cesce bjezi :D

mata biolog
05.10.11., 20:35
zbilja danas ljudi eksperimentiraju svašta!! ovo ili nisi trebo uopće radit, il nisi trebo objavit..
neam pojma, al nemoj baš da ti to pređe u naviku!!
nije vrijedno rizika!

Muffy
06.10.11., 01:56
Pa kako moze buba da povredi tarantulu? :)

Nisu tarantulini zubi od papira pa da puknu tek tako...uzmite kosuljicu i probajte polomiti zube da vidite da li je to tako lako... :)

Cold_Beer
06.10.11., 06:33
Ja stvarno ne vidim sta je ovde toliko strasno sto je covek dao malo vecu dubiu tarantuli! Dosta puta sam bacio veci plen tarantuli, jer tada trenutno nisam imao manje insekte da joj ponudim, cak i manjoj t nego sto je ova na snimku,pa je bez problema plen bio savladan. Ne razumem sta je ovde rizik,ali dobro...

Zlopanja
06.10.11., 12:18
Nema rizika i nista lose nije uradjeno :)
Potpuno opusteno :D

loshme10
08.10.11., 10:34
Kad su dubie u pitanju, moje misljenje je da ona nikako ne moze da naudi tarantuli, cak ni prilikom presvlacenja! Nikad nisam ni cuo ni procitao da je dubia povredila T(za razliku od lateralisa, fobasa, cvrcaka)... "Najgore" sto moze da se desi je da joj treba malo vise vremena da je savlada, osim toga nikakva opasnost ne postoji. ;)

darkomarkovic21
08.10.11., 12:14
Ma dajte bre, geniculata je MONSTRUM! Ima da savlada, nzm mačku j b t! Napada sve što se pomera :eek:

terarist
08.10.11., 13:06
Ma dajte bre, geniculata je MONSTRUM! Ima da savlada, nzm mačku j b t! Napada sve što se pomera :eek:

kao sto sam vec rekao,moja ubrzo prelazi na novi plijen,sad je sjena u planu :D nju ne zanima jel na domacoj teritoriji ili ne,napada kad god moze,zato je i dobila toliku dubiju :cool:

mata biolog
08.10.11., 18:37
ma sve OK ajde, povlačim šta sam reko. zaboravio sam da je to ipak geniculata.. stroj za ubijanje.. ;)