PDA

Pogledaj punu verziju : Molba



knedla
12.10.11., 14:51
Imam jednu molbu da li bi mogli da postavite par slika vas terarijuma za bez fokusa na zivotinje posto imam par svojih ali uvek imam problema kad konsturisem poklopac pa bi voleo da vidim kako ste vi to resili hvala

terarist
13.10.11., 18:41
posto vidim da niko ne odg evo ja cu,nmg okaciti slike ali cu se potruditi da ti opisem.imam ter 50d*40s*39v i na njemu otvor za ventilaciju 20*40,mrezica za prosijavanje pjeska,a okolo nje sam od drveta napravio rami stisnuo je sa takva 2 rama,s tim da je gornji siri od donjeg tako da se moze nasloniti na str terarijuma i ne propadne.ostatak je staklo 30*40 na kojem je sa strana silikonom zaljepljena aluminijska lajsna L profila tako da ne moze da spadne a pri tom ako te trip da ce ti tarantula podici mozes da stavis sta god zelis i osiguras se ;)

knedla
14.10.11., 13:36
Ja sam mislio da stavim od citavog stakla i presecem jedan kram npr pola i zalepim mrezicu ali taj veci deo da fiksiram a ovaj drugi da zalepim na mrezicu i da se pomera kad god mi treba da otvorim da mogu da nahranim ili sta vec treba