PDA

Pogledaj punu verziju : Objasnjenje...!



Laki90
13.10.11., 23:54
E ovako : Posto vise ne mogu da pohvatam sve zakone i pravilnike a i sve manje vremena provodim ovde (jednostavno nemam vremena zbog posla ) mogu samo da kazem sledece :
Imam jednog burmanskog pitona starosti oko 2 godine otpr. i prijavljen je u ministarstvu.
Takodje imam i muzijaka i zenku kukuruznog smuka koji su ponosni roditelji 4 malca. E sad sta ja dalje trebam da radim po pitanju toga, tacnije da li trebam i to da prijavim posto su se sami parili, nisam to imao u planu?
Muzijak (105 cm) i zenka (90 cm) se nalaze u terarijumu velicine 110x60x80 (D x S x V)
Burmanac koji sad ima oko 130 cm je u terarijumu 135x60x80 (D x S x V).

Sta nalaze Zakon da bi trebao da uradim da ne bi posle ima problema?

P.S. citao sam i Zakon i Vase postove ali mi nije bre nista jasno....sve je spetljano u p.m.

Kolege teraristi unapred HVALA!

Satyr
14.10.11., 01:20
pa smukovi nisu na citesu, tako da ja mislim da nemaš čega da se bojiš

nek me ispravi neko ako grešim

popke
14.10.11., 10:48
..meni nije jasno kako taj burmanac ima samo 130 cm za dve godine ??? znam da to nije tema ali sam morao da pitam :) a mislim da te smukove netreba da prijavljujes, samo ako budes hteo da ih opet paris i prodajes.onda treba da prijavis odgaivacnicu valjda , ako sam dobro skontao.

vudo
14.10.11., 11:47
tako nekako sam i ja svatio da samo ako ocjes da prodajes mladunce (koji nisu na cites) onda moras da prijavis odgaivacnicu. nek ispravi neko ako gresim.

imam i ja jedno pitanje vezano za ovu temu:
koji je proces ako zelim nekom da poklonim zivotinju, kako se na to gleda??

MRGooD25
14.10.11., 12:53
Cekajte Pedju on najbolje zna! :D

Laki90
14.10.11., 14:35
..meni nije jasno kako taj burmanac ima samo 130 cm za dve godine ??? znam da to nije tema ali sam morao da pitam :)

Pa odvalio sam meru odokativno (ima vise) posto je toliko imao poslednji put kad je meren pre dosta vremena, a za godine sam cenio posto imam zapisano datum leganja ali me mrzelo da pogledam :D

tomahawk
14.10.11., 15:14
dunja lupila u metar i pol sa svojih nepunih godinicu dana... dobro ipak je ženka...

Laki90
14.10.11., 20:09
Pa i moja sotona ima tako nesto.....