PDA

Pogledaj punu verziju : no comment



Bojan
18.10.11., 17:03
http://www.zdravo.com.mk/koktel-od-zmiska-krv-i-srce/


nisam znao gde drugde da stavim ovo pa zato ovde , ako treba prebacite

MRGooD25
18.10.11., 17:08
Samo kad sam procitao naslov dovoljno je da pozelim nekog da ubijem...

Bojan
18.10.11., 17:44
njinu krv treba popiti :/

marko
18.10.11., 18:14
Ovo će sutra Kurir da objavi :)Z

TheMaki
18.10.11., 20:09
Brate zlo! Ovo je najveca gadost koju sam cula od kad sam citala ono za sok od zabe za vecnu mlados... ja bi to pohapsila sve

Zlopanja
18.10.11., 20:44
Ma te sadiste treba pobiti sve redom!!!

Nedelja
19.10.11., 14:51
U Vijetnamu piju koktel od zmijske krvi i votke :eek: Kolko volim vijetnamske palicnjake ,tolko me ovo izluduje :club:

Muffy
20.10.11., 04:17
Ma bre, bolest...

Jednostavno treba skapirati da su kinezi potpuno bolestan narod!
Evo, bas malopre gledam video, dvogodisnju devojcicu kombi dva puta zgazio, 18 ljudi je proslo pored, a nisu je zeleli ni pogledati, cak joj je usput jedan kombi presao preko noge...neverovatno koliko je to bolesna rasa naroda! :/

Vlada 71
20.10.11., 14:47
Strasno.Ovakve stvari treba strogo zabraniti.

NecrovoX
20.10.11., 15:05
Da li ste vi svesni koliko njima izgleda čudno što mi jedemo sir?! Pa to je pokvareno mleko!
Ili koliko je amerima čudno što se kod nas jede konjetina? U Americi je postalo zabranjeno klati konje za bilo šta, osim kao eutanazija u slučaju bolesti i povreda.
Objasnite nekome iz Islamskih zemalja šta je švargla ili pihtije! Pa da vidite reakciju!
Poenta je da je to nama strašno jer nismo navikli, jer se to kod nas ne jede, ali je tamo normalno kao što je nama ovde dosta toga normalno, a tamo nije.
Samo drugačije navike.
A i ko je to odredio da su prase, ovca, govedo, riba, živina i zec jedine životinje koje se jedu (plus još par njih)? Što se ne bi jeli insekti, žirafe, kamile, mravojedi, gušteri...
Tako da mislim da se ne treba previše potresati ovime, problem je kada se to radi na nehuman način tipa ono kada majmunu rascopaju glavu pa jedu mozak dok se on još trza. Sve ostalo je na kraju krajeva ubistvo radi hrane. Samo zato što jedete salamu u omotu na kojem se smeši pile ili prase nije ništa manje bilo strašno to ubiti nego ovo što ste gledali i protiv čega se ovde svi bunite.
Ako vam sve to toliko smeta pravac u baštu i jedite salatu, ako ne, onda tišina i u mesaru po kilo ćevapa! I zovite na te ćevape, ne budie čkepi ;)

Muffy
20.10.11., 18:13
Meni se ne gadi sto oni jedu razne zivotinje, nego sto oni te zivotinje muce pre spremanja i u toku spremanja...ybt, ne znam da li kinezi uopste i imaju nesto normalno za pojesti...

Bojana
20.10.11., 20:39
Necrovox je sve lepo objasnio, a ja bih dodala još jedno pitanje. Zmijari, kakav je vaš stav po pitanju trpanja živih miševa u zamrzivače, da li je to humano, na koji način vi ubijate miševe koje dajete zmijama? Ovakve teme bi mi bile jasne da je ovo forum o držanju zečeva, a pošto držimo karnivore sve ove teme o zaštiti životinja koje se koriste za ishranu su izlišne i licemerne...

silwert
20.10.11., 20:42
Da li ste vi svesni koliko njima izgleda čudno što mi jedemo sir?! Pa to je pokvareno mleko!
Ili koliko je amerima čudno što se kod nas jede konjetina? U Americi je postalo zabranjeno klati konje za bilo šta, osim kao eutanazija u slučaju bolesti i povreda.
Objasnite nekome iz Islamskih zemalja šta je švargla ili pihtije! Pa da vidite reakciju!
Poenta je da je to nama strašno jer nismo navikli, jer se to kod nas ne jede, ali je tamo normalno kao što je nama ovde dosta toga normalno, a tamo nije.
Samo drugačije navike.
A i ko je to odredio da su prase, ovca, govedo, riba, živina i zec jedine životinje koje se jedu (plus još par njih)? Što se ne bi jeli insekti, žirafe, kamile, mravojedi, gušteri...
Tako da mislim da se ne treba previše potresati ovime, problem je kada se to radi na nehuman način tipa ono kada majmunu rascopaju glavu pa jedu mozak dok se on još trza. Sve ostalo je na kraju krajeva ubistvo radi hrane. Samo zato što jedete salamu u omotu na kojem se smeši pile ili prase nije ništa manje bilo strašno to ubiti nego ovo što ste gledali i protiv čega se ovde svi bunite.
Ako vam sve to toliko smeta pravac u baštu i jedite salatu, ako ne, onda tišina i u mesaru po kilo ćevapa! I zovite na te ćevape, ne budie čkepi ;)
sta reci osim dobro objasnejno :icon_salut: