PDA

Pogledaj punu verziju : n.chromatus hranjenje



zoran1009
22.10.11., 18:13
ponovo ja xd.... vec 5 dan kako imam tarantulu.... i ima stvari koje mi jos nisu bas jasne:mad:..... dobio sam posudu za hranjeje tarantula.... u koju se ubaci ziva hrana napravljena je tako da crvic ili sta ubacim nemoze da izadje i ode u treset i sl. .... moja tarantula moze da udje ulazila je nekoliko puta..... ali tu hranu nije pojela i ako crvici koje sam dobio uz nju su tu vec 3 dana.... ili kazite mi jednostavno kako koliko se hrani i cime je najbolje.... jel jedu sve vrste insekata crvica i sl...ili odredjene? :icon_salut:

Volfgang
22.10.11., 19:13
Ma opusti se,nece umreti od gladi. Mozda ce i da se presvuce. Pusti je malo da se navikne na okolinu. Probaj opet za 7 dana da joj das. mozes da joj dajes i latelarise,fobase,tenebrije,dubie...

Sinbad
22.10.11., 19:18
http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=5294 :icon_salut:

VeNoM-StinG
22.10.11., 19:25
Jbt poceli da prave i posude za hranjenje tarantula :D ..... cemu to? ubacis latera i uzivas u lovu :D

Volfgang
23.10.11., 00:33
Pa dobro,sve ce da izmisle samo da uzimaju pare ;)

marko
23.10.11., 11:57
Izbaci tu posudu za hranjenje, ubaci neku bubu/crva jednom nedeljno i biće sve ok.

(Premestih ovu temu ovde, nije joj mesto među terarijumima)

Miroslav
23.10.11., 13:32
Ta posuda nije za tarantulu, već za guštere. Možeš ju koristiti kao posudu za vodu, ukoliko nije prevelika.
Ako tarantulu imaš pet dana, onda ju pusti još par dana da se navikne na novo okruženje, da isplete mrežu, na osnovu koje će znati da locira plen. Samo se opusti i uživaj.

biljanski
23.10.11., 14:24
Normalno ti je da tarantule ne jedu duze vreme, pa cak iako su male, ja imam parahybanu koja je kulirala bez hrane dosta dugo i to posle presvlacenja ;) a chromatus trenutno odbija hranu .. Desava se

sale1808
23.10.11., 19:04
Pozuda za hranjenje tarantula.?????.....hehe....
I ovi prodavci svasta uvaljuju narodu......