PDA

Pogledaj punu verziju : Da li zadrzati panj?



BlindDog
07.11.11., 01:12
Evo mene opet, nacekacu se jos dve nedelje dok ne dobijem Agamu, ali ne znam kako cu da docekam. Do tad cu udariti jos 300 tema da bih bio sto informisaniji :D
Ovako, skoknuo sam do Spomen Parka pored kojeg zivim i nasao odlicne panjeve i kore od drveta za skrivanje. Necu moci da ih slikam sada jer me mrzi da prebacujem na kompijuter slike, a i poprilicno je kasno da bih to sada radio.
Nasao sam dosta poveci panj (granu) koja odlicno odgovara mom terarijumu. Oprao sam je u kadi vrelom vodom i par bubica je otislo u vodi. Posto se na panju nalazi malo rupa koje su verovatno insekti pravili, zanima me da li je sigurno da stavljam taj panj u terarijum? Da stavljam u rernu sigurno ne bih mogao zbog njegove velicine.
Sto se tice kore, uzeo sam i nju i odlicno isekao testerom za Agamino skloniste. Ona nema rupa, ali sam nju oprao i mogu je prokuvati u rerni, tako da planiram nju da zadrzim. Sta da radim sa ovim panjem? Da rizikujem ili da ga se oterasim i idem na sigurno? :confused:

jovanbabic
07.11.11., 10:38
Granu skalperom lepo oljusti od kore, prokuvaj vodu u neki sud stavi je(granu) u kadu i samo je poli. ;)

BlindDog
07.11.11., 11:52
kozu sam ogulio jos pre, a stavicu je u kadu i polivati prokuvalom vodom. Hvala na savetu :)

jovanbabic
08.11.11., 11:01
Nema na cemu ;)