PDA

Pogledaj punu verziju : Problem sa stolicom B.agame



Axe Marko
18.11.11., 11:06
Cao svima.E sada,moguce da sam se istripovao samo mada ne verujem.Naime,nisam video moju agamu da je imala stolicu zadnja 3 dana,danas 4.Ranije ih je imala svaki dan,mozda i dve dnevno.Razmisljao sam da ih je mozda pojela posto je imala trip to da radi,ali 4 puta za redom malo verovatno.Ponasanje joj je normalno,aktivna je,jede redovno(uvek je gladna naravno),temperatura joj je regularna,hladniji,topliji deo,cak sam je i kupao preksinoc u toplijoj vodi,ali nista.Ako imate neku ideju sta moze da bude pisite jer stvarno pocinje da me brine...Hvala u napred,caos.

Hyb
18.11.11., 17:01
Ako ti je za utehu moja ima totalno neredovnu stolicu... Ima dva puta u tri dana, pa nema 4 dana.... Mislim da nije nista strasno...

poskok
18.11.11., 17:24
Da li je redovno jela tokom tih 4 dana? Malde agame rado jedu stolicu starijih kolega jer tako unose korisne bakterije koje im kasnije pomazu u varenju biljne hrane. Ako je tvoja sama, sasvim je moguce da se razjela jer ne dobija sta treba iz svoje stolice. U svakom slucaju ne treba da brines za sada ali je prati narednih dana

Axe Marko
18.11.11., 19:52
Jela je redovno i jede redovno jos uvek.A uhvatio sam je par puta kako krene da jede svoj izmet,zato i pitam.Praticu,javljam sta je bilo,hvala vam.:)

poskok
18.11.11., 20:20
Pokusaj da je ne hranis par dan, tako ce creva imati priliku da se isprazne. Nisi napisao koliko je cesto hranis i koliko je stara ta agama, moguce je da si je isforsirao pa joj je probava malo blokirala. Agame su pravi prasci i jesce kad ima (i sta ima!) bez obzira na sve

Axe Marko
19.11.11., 00:17
Stara je oko 9 meseci i znam da jedu kao azdaje.Davao sam joj tri dubie dnevno,nikada preko toga.Smatram da je to ok.Ne znam sta moze da bude...

Govno na vidiku.:D Dobro je...Hvala vam na odgovorima.Laku noc ljudi,pozz.:)