PDA

Pogledaj punu verziju : Izlozba/berza zivotinja Novi Sad



Wolflite
15.12.11., 17:44
Cuo sam da se u Novom Sadu svakog meseca odrzava izlozba sitnih zivotinja. Ima li neko vise informacija o ovome? Kako saznati koju nedelju u mesecu bude berza?

Satyr
15.12.11., 18:32
zna Sinbad o tome, on je bio tamo...
Mada, nisam siguran da se to tako često dešava

Wolflite
15.12.11., 21:13
Kako obicni smrtnici da saznaju kada se i gde odrzavaju izlozbe? Pokusao sam da nadjem satove gde postoje objave ali nisam imao srece. Kao da se informacija drzi u tajnosti.
Pretpostavio bi da je svima u cilju da sto vise ljudi zna. Organizatori uzimaju novac od ulaznica, prodavci imaju trziste za svoju robu, kupci na jednom mestu mogu da nadju jeftine i retke stvari(vezane za zivotinje) na jednom mestu.

rellik
15.12.11., 22:18
Koliko ja znam to ti je jedanput godisnje na sajmu.

Sinbad
15.12.11., 23:35
Sto se tice berzi sitnih zivotinja ja saznajem od par drugara i oni tako saznaju i to se tako siri a odakle ta informacija potice to ne znam . Prosle nedelje je bila berza u NS i u PA . Ako neko misli da ide na te berze zbog teraristike slobodno neka ostane kuci jer tamo ce naci zeceve , zivinu , pse , golbove , glodare itd :)

Wolflite
16.12.11., 13:20
Da. Zato sto je tako cuvana informacija o datumima i mestu gde se odrzavaju izlozbe http://www.forumsextreme.com/images/sCo_boggled.gif njih posecuje jako mali procenat ljudi(obicnih ljudi). Neznam samo ko ima koristi u celoj toj prici od slabe posecenosti.

Bio sam sada u nedelju u NS-u na izlozbi, tu sam i cuo da se svakog meseca odrzava, samo sam hteo da proverim da li ima istine u tome, izgleda da nema.

Sinbad
16.12.11., 23:27
Nije to cuvana informacija o datumu i mestu , jer to posecuju i inspektori zzzspp i policija i mnogi drugi i nema problema a zasto se ne reklamiraju i oglasavaju to ne znam . Te berze uglavnom organizuju udruzenja ljubitelja sitnih zivotinja itd i onda se siri info dalje a u NS prosle nedelje je bila jadna berza zato sto je bila berza i u PA .

silwert
17.12.11., 22:07
Berzu u NS vredi posetiti samo u oktobru dok traje Lorist onda ima svega, dok na ove druge berze uglavnom dolazimo mi pticari

Wolflite
17.12.11., 23:10
Ako imas informacije kada se odrzavaju baci ovde info, makar dan, dva pre nego sto bude :)