PDA

Pogledaj punu verziju : Koja tema Vam se najviše dopada?



Geni
05.01.12., 19:27
Malo da vidimo koja je najbolje prihvaćena tema od ovih novih. Predlozi oko izmena su takođe dobrodošli.

Aleksandar88SU
05.01.12., 20:25
Tamna pa koja druga :)

Geni
05.01.12., 21:52
Hmm, znimljivo je da je za sada tamna tema u vodstvu a ona je dodata naknadno. Nismo se oko nje ni trudili, to je samo varijacija na svetlu temu. Čisto da bude nešto između svetle i one crno/narandžaste...

Na crno/narandžastoj temi moram još da zaoblim ivice... mnogo je kockasto ovako.

Miroslav
05.01.12., 23:18
Ta crno narandzasta mi je najbolje, ali mi se vise svidjala ona stara tamna.
Tema za telefon mi se ne svidja. Prvo sto nema dosta opcija koje ima verzija za PC. Ne vidim preko pocetne stranice da li je neko pisao od moje poslednje posete, vec moram da ulazim u podforum, pa da gledam da li je neko nesto pisao. Korisnije bi bilo da izgleda i daje informacije kao i PC verzija. Takodje mi se ne svidja sto ima samo ova svetla tema za telefon.

Geni
06.01.12., 00:54
Mobilna tema nema poentu ako ima sve opcije jer onda uzima isto toliko resursa, kako procesorskog tako i po prenosu podataka. Cilj mobilne verzije je d bude osakaćena da bi što manje podataka vukla i time štedela račun kada se ide preko mobilnog.

Ja koristim normalnu verziju na mobilnom telefonu baš zato što mi smeta nedostatak opcija.

Miroslav
06.01.12., 14:18
Nisam gledao po opcijama, ali ako i na mobilnom mogu da imam ovu klasičnu crno-narandžastu temu, odna ću na nju prebaciti. Mislio sam da može samo ta jedna tema.

Geni
06.01.12., 15:20
Ma jok, ništa te ne sprečava da koristiš normalnu temu.

hey-ho
07.01.12., 01:31
Tamna mi se najvise svidja a kazi mi Geni, kakva je sansa da se ubaci jos neka tema krem boje, otprilike kao na arachnoboards-u? Ta nekako najvise prija ocima. :)

Geni
07.01.12., 01:37
Jako mala. Svaka tema zahteva jako puno rada, ne samo da se napravi nego i da se odrava. Svaki update foruma, zahteva da se promene i sve teme. Što više tema, mnogo više posla. Mi sada imam dve teme (tamna je samo varijacija svetle) i to je neki realan limit.

+ Što nisam uspeo da smislim ni jednu lepu krem a jeste mi padalo na pamet niti samo mogao da nađem neku prihvatljivu.

Ako nađeš neku, slobodno predloži.

Muffy
07.01.12., 10:10
Svetla i tamna su mi super...svetla mi se svidja zato sto je nekako prijatna, a tamna je mozda malo vise kul i isto jednostavna... Teraristika tamna mi je nekako previse nabacana bojama i ostalim zezancijama, ali je i ona kul... :)

Na kraju, glasam za tamnu.

ACO87
08.01.12., 05:42
Po meni je najbolja ova rno narandzasta, najmanje bode oci kad pises u pola 6 ujutru :) Inace, svaka cast na izgledu :)