PDA

Pogledaj punu verziju : Molim za malu proveru...



Geni
11.01.12., 00:17
Molim nekog člana koji ima status: Ljubitelj egzotičnih životinja da uđe u svoj profil i da ispod svog imena i avatara klikne na: Pronađi sve započete teme. Da vidimo da li imamo generalno problem na forumu ili je to samo izolovan problem.

Hvala

ganjachica zmajeva
11.01.12., 01:19
Ja vidim svoje teme

DigiNS
11.01.12., 03:05
Molim nekog člana koji ima status: Ljubitelj egzotičnih životinja da uđe u svoj profil i da ispod svog imena i avatara klikne na: Pronađi sve započete teme. Da vidimo da li imamo generalno problem na forumu ili je to samo izolovan problem.

Hvala

I ja vidim teme ali ne znam da li su to sve teme od kad sam se registrovao :)

Geni
11.01.12., 10:45
Sve teme su tu.

Postoji problem kod jednog člana gde mu ne radi pretraga svojih tema. Ne kapiram kako je problem samo kod njega ali definitivno problem postoji. Znam kako da ga rešim (komplikovano ali je bar rešenje) ali bih voleo da saznam šta pravi problem.

Hvala svima koji su probali i ukoliko još neko ima problem da mu ne radi pretraga, neka kaže.

Bifrost
12.01.12., 13:54
Meni takodje sve radi :).

Geni
12.01.12., 14:01
Skapirao sam . Neverovatan bag, hey-ho ne može da koristi pretragu svojih tema. Može tuđih, može svojih postova, ostali mogu njegovih i tema i postova samo on ne može svoje teme da traži. Suludi. Isti link koji ti klikneš da tražiš njegove teme tebi radi a njemu ne. I samo taj link.

Nema nikakve logike.

Nema veze, sredićemo na teži način ;)