PDA

Pogledaj punu verziju : Uticaj zvucnika na tarantule (vibracije) -- video klip ;)



SxOne
07.02.12., 17:08
Pishkenje po staklu live uhvaceno :)))
A. braunshauseni :))))


http://www.youtube.com/watch?v=JEk9EGLHTUo

Inace taj ter mi stoji na stolu, okruzen zvucnicima... namerno cim sam video da izlazi, pojacao sam muziku da vidim kako ce uticati vibracije na nju...... kao shto vidite normalno se ponasha (svakako je izashla da mokri..)...

pa eto kvalitetna informacija svima (a ima nas mnogo) koji se pitaju kako vibracije zvucnika uticu na njihove zivotinje..........

nadam se da ce ova tema umanjiti svakodnevna pitanja novajlija o vibracijama....

za full uzitak prebacite na 720p rezoluciju klipa ;)

SxOne
07.02.12., 17:09
Kao dodatak evo i klip A. braunshauseni pre presvlacenja, uzivajte ;)))

http://www.youtube.com/watch?v=ozSdEE4GqBQ

P.S. okacio bih u prvom postu oba ali ne moze...

hey-ho
07.02.12., 22:47
Pa naravno da se nije uplasila kad imas te prcoljke od zvucnika :)
Da je u pitanju vufer na toj udaljenosti od terarijma, najverovatnije bi se uplasila, pogotovo ako je na istoj podlozi kao i terarijum pa vibracije prenosi na tlo.

SxOne
08.02.12., 03:11
Pa naravno da se nije uplasila kad imas te prcoljke od zvucnika :)
Da je u pitanju vufer na toj udaljenosti od terarijma, najverovatnije bi se uplasila, pogotovo ako je na istoj podlozi kao i terarijum pa vibracije prenosi na tlo.
lol, eh sad, a gde si ti video da neko drzi woofer na stolu majke ti ?????? zna se gde mu je mesto....

Shto se jacine tice, odvrnuo sam onako bzvz pola, do neke jacine koja mi je dovoljna ako hocu da gruva, a opet da mi ne probija ushi jer je zvucnik na manje od pola metra od mene... a svakako se ne bi nishta dogodilo ni sam sam josh duplo jace......

uporedio sam sa svakodnevnim korishcenjem zvucnika pri slushanju muzike, a nije kao da sam Naucni eksperiment vrshio......... ;)

mata biolog
08.02.12., 10:49
ja ću samo reći da je braunshauseni prekrasna... prava ljepotica.

hey-ho
08.02.12., 14:07
lol, eh sad, a gde si ti video da neko drzi woofer na stolu majke ti ?????? zna se gde mu je mesto....

Shto se jacine tice, odvrnuo sam onako bzvz pola, do neke jacine koja mi je dovoljna ako hocu da gruva, a opet da mi ne probija ushi jer je zvucnik na manje od pola metra od mene... a svakako se ne bi nishta dogodilo ni sam sam josh duplo jace......

uporedio sam sa svakodnevnim korishcenjem zvucnika pri slushanju muzike, a nije kao da sam Naucni eksperiment vrshio......... ;)

Pa dobro samo kazem :) Ne vidi se dobro na klipu, jel ti zvucnik na istoj polici gde i terarijum? Ako jeste sigurno postoje neke vibracije koje oseca tarantula ali opet isuvise slabe da bi odmah pobegla. E sad da li im te slabije vibracije na duzi vremenski period ugrozavaju zivot na neki nacin mozda nikad necemo saznati.

SxOne
08.02.12., 14:49
Woofer je na podu ispod stola, 1 zvucnik je odmah pored ter-a, druga 2 su odmah iza tera (jedan se vidi) ali ti iza su Rear tako da su slabiji malo...
ma okacio sam klip cisto onako, kao shto rekoh, nije da sam bash vrshio testove neke.... csto reko "cek da vidim bash da li ce pobeci od eto glasne muzike"........
naravno da sam joj drmnuo ter da bi pobegla....

Znash i sam koliko su cesta pitanja o tome "da li im smeta muzika..."... ;)